Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi tortenik akkor ha vki az...

Mi tortenik akkor ha vki az elos orvosi vizsgalat utan meggondolja magat es megse akarja megtartani a babat?

Figyelt kérdés
Vissza kell menni az orvoshoz, aki ad vhova beutalot? Vagy eleg a bizonyitott terhessegrol szolo lelettel felkeresni vkit?
2016. márc. 11. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Orvossal mindenképp egyeztetned kell, hiszen ő végzi a műtétet (ha konkrét dokit választasz). Vércsoport stb. miatt vérvétel is biztos kell. És azt hiszem 2-3 alkalommal meg kell jelenni valami családtámogatási tanácsadónál (nem tudom, mi a pontos megnevezése).
2016. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En azt szeretnem megttudni, ha az orvosi vizsgalaton az lettmondva, hogy megtartom a babat, de idokozben meggondolom magam, akkor irany visszaaz orvos??? Vagy mehetek a vedonohoz is? Vagy hova??
2016. márc. 11. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Hívd fel a védőnőt, és kérdezd meg, az a legegyszerűbb.
2016. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

nőgyógyász, ad beutalót, fel kell keresned a védőnőd utána. hány hetes vagy? velem ugyan ez volt, azt mondtam hogy megtartjuk biztosan, elbizonytalanodtunk a 8. hétre, és akkor mentem újra dokihoz, azt mondta hogy nagyon gyorsan el kell dönteni, mert kb 2 hét mire elrendezed a dolgokat. mi a végén megtartottuk, nem bánom hogy így lett.

17hkm

2016. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
6hetes multam, mar megvan a beutalo a vedonohoz...
2016. márc. 11. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

[link]


No, itt van. Ha mész a védőnőhöz, vele beszéld meg, az igazolásod ezek szerint már megvan a terhességről.

2016. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
az orvosi papírodon mi áll? Élő a terhesség? Van tehát szívhang is?
2016. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen elo, ezert is kaptam meg a beutalut a vedonohoz...
2016. márc. 11. 14:48
 10/10 A kérdező kommentje:
Azert h ide tudd ezt irni :D
2016. márc. 20. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!