Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van itt olyan aki megbánta az...

Van itt olyan aki megbánta az abortuszt vagy épp azt, hogy nem ment el rá?

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elsőre biztosan fogsz több példát is kapni, a másodikra kizartnak tartom, hogy bárki is bevallana ilyet
2016. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én az elsőt megbántam, másodjára már nem hagytam mag. Most 37. hétben járok vele és boldog vagyok. :)
2016. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, én is megbántam, hogy elmentem rá.

Ellenpélda szerintem nem is igen van.

2016. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
En ismerek valakit, akinek 19 evesen volt abortusza, azt mondta fel se fogta a dolgokat akkor, de nem banta meg, mert nem volt meg kesz a gyerekre.
2016. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, de nem ez volt a kérdés. :)
2016. márc. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek elsővel. Lépjünk már ki cukormáz országból. Rengetegen vannak, akik megbánják a gyereket, csak sajnos erre nincs garancia, nem lehet visszaadni, az iszonyatos társadalmi nyomás miatt pedig az életben nem vallaná be ezt senki. Hát csak gondoljatok bele mennyi sz_arnak, mocsoknak, rongy embernek van elhordva az, aki örökbeadja a gyerekét akármilyen okból...
2016. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Én azt bántam, hogy anyám nem ment el abortuszra, amikor tizenévesen becsúsztam. Állítása szerint ő nem bánja, de azért az élete egyértelműen kettétört és el is b@.szódott.
2016. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

18.05.


Szerintem akik úgy általában azt mondják, hogy megbánták a "gyereket", igazából azt az egy gyereket bánták meg, hogy milyen ember lett belőle.


Igazából inkább a párválasztást, azt, hogy nem ismerték, hogy milyen családból milyen örökletes dolgokat hozhat a gyerek magával.

2016. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!