Ez abortuszt jelent?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőm terhes. Még pár hete beszélgettem vele, ekkor még nem mondta.

A munkahelyen csak fénymásolni illetve telefonokat kell felvenni így 80%-ban ülő munkát végez, így gondolom még hónapokig dolgozhatna. Ő viszont már egész múlt héten nem dolgozott. Az "apával" pedig már nincs együtt. Ez azt jelenti, hogy elveteti? Már persze ha van köze a hiányzásának a terhességhez.


2016. jan. 17. 19:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit kell kombinálnod. Nyakunkon az influenzajárvány, simán lehet, hogy egészen más oka van a hiányzásra.
2016. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy valami gond van a terhességgel, ezért nem tud dolgozni.

De az is lehet, hogy elvetélt.

De lehet, hogy csak simán szabadságon van, teljesen más okból.

Én sem értem, hogy neked ez miért ilyen fontos? Miért kell más nyomorán (mert ha elvetélt vagy el kellett vetetni, az nem leányálom) kérődzni.

2016. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy kis vérzés is amiért nem dolgozik mert pl fekvésre fogták.Sokan vannak akik apa nélkül is megszülik és felnevelik így ez se jelent semmit. De az is lehet,hogy elege van a pletykás kombináló munkatársakból.
2016. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha mi most tippelünk valamit,holnap az lesz az új pletyka? Érdekes,hogy annyira jóban vagytok,hogy inkább itt irkálsz,nem tőle kérdezed meg,mégis "mindent tudsz" a magán életéről. Minek kell mások privát szférájában turkálni? Ezek azok a kedves kolléganők,akik tönkre tesznek minden olyan munkahelyet,ahol nők dolgoznak.
2016. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én nagyon kedvelem ezt a lányt. Nagyon nem hiányzott neki ez a baba. Főleg nem attól a pasitól. Öszitén örültem, mikor pár hete mondta h szakítottak. Nem csak magam miatt, neki is sokkal jobb volt így. Nagyon rosszul bánt vele. Ezért érdekel ennyire. Sajnos azóta, h hallottam mi történt vele nem tudtam vele beszélni.

Nagyon rendes, normális lányról van szó. Nem érdemli meg sem az abortusz okozta stresszt, de azt sem h azzal a pszihopata fiúval bármi kapcsolata legyen.

2016. jan. 17. 19:22
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Arra sincs szüksége, hogy egy kotnyeles hülye ráakaszkodjon.
2016. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Mi az,hogy "nem csak magam miatt"???? Hát mi a jó ég közöd van neked más magánéletéhez, képzeletben belekeveredtél? Mert ezek szerint a lány nem kedvel téged annyira,mint te őt, különben személyesen mondott volna el neked mindent,mint barátjának és nem itt próbálnál pletykát gyártani,hanem őt hívtad volna fel,hogy miben segíthetsz.
2016. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Inkább keresd fel őt, de ne spekulálj, így születnek a rosszindulatú pletykák... Nyilván jó oka van, hogy nem ment be dolgozni.
2016. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem pletykálni akarok. Mivel kedvelem, várni akartam pár hetet a szakítás után és elhívni valahova. Ezért nagyon megdöbbentem mikor megtudtam mi van vele.

Sajnos nem tudom a telszámát. Facebookom pedig nincs, megvagyok nélküle. Igazából tényleg nincs semmi közöm hozzá, hogy mi vam vele. De érdekel mi történik vele, és sokat gondolkom rajta...

2016. jan. 17. 19:57
 10/21 anonim ***** válasza:
Férfi vagy? Mert valahogy olyan hátsó szándékot veszek ki a szavadból.
2016. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!