Szerinted mi az oka annak, hogy az abortusz témakörben ennyi durva válasz van?

Figyelt kérdés
Egy kvázi idegen nő abortuszán miért képesek az emberek szidni egymást? Mi miatt élik bele magukat az emberek ebbe a témába?
2016. márc. 31. 15:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
46%
A vallás miatt, egyértelműen. Eleve azért szólnak bele a másik dolgába is ennyire durván.
2016. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem értem meg, hogy miért nem képesek védekezni az emberek. (Rendesen..) 15 évesen láttam egy filmet az abortuszról és akkor elhatároztam, hogy velem ez soha nem fog megtörténi. Az egész dolgot borzalmasnak tartom, nem értem a nők, hogy tehetik ki magukat ennek.. Persze mindennek több oldala van, egyértelmű, hogy vannak esetek amikor nincs más megoldás. Csak sajnos a legtöbb esetben csak annyi történik, hogy "megszakítással védekeztünk" és becsúszott. Nem tudom megérteni, hogy miért vállalnak egyesek kockázatott, miért nem figyelnek oda.
2016. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
58%
Így vezetik le a frusztrációjukat.
2016. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a kockázatvállalás is az ő bajuk. Azokra értem akik nem védekeznek.
2016. márc. 31. 16:07
 5/62 anonim ***** válasza:
83%

Eleve nincs olyan, hogy 100% biztonságú védekezés, mindennek van hibaszazaleka. Olyan is van persze, aki úgy van vele, hogy úgyse lehet terhes, mert - és akkor jönnek az ilyen olyan okai.

Az a baj amúgy, hogy nem képesek elfogadni egymás véleményét, ha az nem azonos a sajatjukkal és azt se fogják fel, hogy abortusz ügyben csak és kizárólag a terhes nőnek van joga dönteni.

2016. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem vannak dirket provokalo kerdesek, mert egyesek tulreagaljak mas dolgat es ez egyszerre vicces es szanalmas, bevallom en is tettem mar fel kamu kerdest szorakozasbol.


Amugy meg az osszes magzatvedo, meg unatkozo gyerektelen no itt probalja meg osztani az eszt, de kivancsi lennek, ha a 17 eves lanyuk erettsegi elott teherbe esik, akkor is lenne e ekkora szajuk?!

2016. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
18%
Én nagyon nem akarok most még egy gyereket.Gumit is használunk meg fogamzásgátlót is. Na itt a 0% esély! Lehet így is!
2016. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
60%
Hát 7, ez inkább a beteges rettegés kategória, ami kizart, hogy jó hatással lenne a szexuális életre.
2016. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
73%
7Es: 0% esely a maszturbacional van es homosexualis parkapcsolatoknal! Meg ha pluszban pesszariumot es spermicid olot ia alkalmaznal akkor se lenne 0% az esely, mert esely mindig van!
2016. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
14%
azért, mert az ilyen emberek hülyesége és könnyelműsége miatt egy ártatlan élet szakad meg, és sokan ezt a világ legtermészetesebb dolgának veszik. Itt is meg fog jelenni egy hozzászóló hamarosan, na ő fennhangon hirdeti hogy minden kis problémára az abortusz a megoldás...
2016. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!