Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy abortusz mennyire tartozik...

Egy abortusz mennyire tartozik az apára?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, de nem tartom meg a babát.

Anyának biztosan elmondom (itthon lakok még, szóval feltűnne neki, ha napokra elmennék, meg azért szeretném, hogy valaki tudjon róla rajtam kívül). De szeretném, ha apa nem tudná meg...

Ha erre megkérem anyát (hogy ne mondja el), szerintetek megtenné?


2016. márc. 18. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Te ismered az anyukádat.

Miért kell napokra elmenni? Aznap, vagy max. másnap hazamehetsz.

2016. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

Te ismered anyád titoktartási képességét.

Vedd figyelembe azonban, hogy minden titok előbb-utóbb napvilágra kerül!

2016. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2%

Én sem mondtam el apámnak, minek? Fiatal voltam ahhoz, hogy megszüljem, így is eléggé nehéz volt, nem akartam még az ő károgását is hallgatni. Anyám megértett és nem mondta el apámnak.

Amúgy aznap haza engednek, ha csak nincs valamilyen komplikáció, de ez egy rutin beavatkozás, minden rendben szokott menni általában.

2016. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Ha kiskorú vagy, bizony az apadra is tartozik. Ha tőlem kérne ilyet a gyerekem, megmondanam neki egyenesen, hogy ez mindkettőnknek tartozik, ne is jusson eszébe, hogy eltitkolom előle. Ha mondjuk olyan ember lenne a párom, akinek a reakciojatol tartani kell, akkor ott lennék a gyerek mellett, ez evidens, de az is, hogy nem titkolozunk elotte
2016. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, abban nem hiszem, hogy minden titok kiderül.

Én nem mondanám senkinek, szerintem anya sem ezzel kezdi majd a barátnős találkozóit.

Külföldön lesz a beavatkozás.


Nem velünk él apa (elvált szülők), szóval így kicsit könnyebb lesz, hogy ne derüljön ki.

2016. márc. 18. 13:10
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy mennyire tartozik az apára, szerintem több dolgon múlik. Ha kapcsolatban élsz vele, akkor természetes hogy az apára is tartozik. Ha futó kaland volt, és felelőtlenül óvszer nélkül történt a szex, én futnék az apa után hogy tudjon róla.
2016. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy nem utolsó... Szóval a #2 válaszolónak írtam az első részt.
2016. márc. 18. 13:10
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

#6, a kerdezo a sajat apjarol beszel, nem a gyereke apjarol. Valoszinu le tudta szukiteni a listat 500 fore.


kerdezo:

Amig gyerek vagy, es apad fizeti a gyerektartas illene neki is szolni.

2016. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
A hatos valaszolonak picit szövegertesi gondjai tamadtak... :)
2016. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%

"abban nem hiszem, hogy minden titok kiderül"

Ez nem azon múlik, mit hiszel.


Minden titokra fény derül egyszer.


az "apa" szót én is félreértettem - a te apád, nem a gyerek apja ugye?

2016. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!