Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 9 hetes terhes, 22 éves vagyok. Tervezett baba volt, viszont a párom azóta zsarol és fenyeget ha a gyerekemnek apát akarok akkor jobb lesz ha minnél előbb hozzá költözök stb. Teljesen kifordult magából, félek ilyen kapcsolatba gyereket vállalni. Félek, hogy magamba maradok vele, ennyi idősen nem tudom magamba vállalni, szüleim nyakára pedig nem akarok szülni. Abortuszt viszont nem hiszem, hogy feltudnám dolgozni, mert ellene vagyok, de így, hogy én kerültem ebbe a helyzetbe már nem tudom, lehet ez lenne a jobb döntés.

2016. ápr. 15. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Maradj egyedül, és préselj ki minél több gyerektartást.

Az lesz a picinek a legjobb.

(bár azt nem értem, hogy tervezhetsz valakivel úgy gyereket, hogy nem is éltek együtt...)

2016. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tervezett baba volt miért nem laktatok már együtt?
2016. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyár elején akartunk összeköltözni.
2016. ápr. 15. 14:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem mindegy?
2016. ápr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
szerintem koltozz hozza , azert mondja mert szeret es akarja a gyereket ! amugy hany eves ? :) gratula a babahoz
2016. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Tervezett egy fenét... csak ezt szebb leírni.

Vagy síkhülye.


Abszurd az egész. Ha terveztétek, miért is jelent problémát, hogy együtt éljetek? Miért lenne ez zsarolás, fenyegetés?

Ha annak tartod, mi a fenének "tervezted"?

2016. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
10 évvel idősebb mint én, már magában lakik
2016. ápr. 15. 15:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És ki tervezte? Úgy gondoltad, hogy külön fogtok lakni és úgy fogtok gyereket nevelni?
2016. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerek ez az egész. Ha tervezett volt akkor miért gond ha összeköltöztök? Hogy gondoskodni akar rólad is meg a babáról is?
2016. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
ha nyár elején amúgy is össze akartatok költözni akkor nem mindegy ez a két hónap? Vagy mond meg neki hogy nyugi a megbeszélt időben odaköltözöl, de neked ne dirigáljon, nem vagy a csicskája.
2016. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!