Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Holnap reggel kell bemennem a...

Holnap reggel kell bemennem a kórházba. Vihetek be tabletet? Esetleg könyvet olvasgatni? Nem szólnak érte?

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne, hogy mennyire bunkók a nővérek, ápolók? Mert hallottam ezzel kapcsolatban rossz tapasztalatokat.
2016. ápr. 24. 12:38
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
20-22: Köszönöm szépen!
2016. ápr. 24. 13:54
 22/42 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 9-es válaszoló! Milyen dolog már azt leírni, hogy a "magyar egy ilyen tolvaj fajta". Kinyílik a bicska a zsebemben, amikor valaki a saját fajtáját szapulja, mert az olyan menő manapság...képzeld, akárhova mész a világban, jobban jársz, ha vigyázol a cuccaidra, mert lopás sajnos minden népnél előfordul.

Kedves Kérdező! Valóban szerencsésebb lett volna, ha a másik kategóriába teszed a kérdésed. Lehet vinni akármit, de amikor én voltam szülni, ill. korábban missed ab-on, sehol nem volt zárható szekrény. Hagyományos könyvet vigyél, az nem hiszem, hogy "kelendő"...bár gondolom okosteló amúgy is lesz nálad, szóval rizikó nyilván lesz. Nem leszel bent amúgy sokáig, nem sok időd lesz unatkozni (saját példámból kiindulva).

2016. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
19%
hát, mikor az ápolók, és a mi fülünk hallatára, röhögve közli, hogy végre kiszedték belőle azt a kis dögöt...akkor igenis had legyen már jogom nekem is hasonlókat mondani róla. És az ott fekvők minimális része volt csak az, akik tényleg úgymond "kényszerből" abortáltattak. Ne is beszéljek a 19 éves, 4. abortuszára érkezett lányról. Olyannal talán egy-kettővel ha találkoztam, aki tényleg meg szerette volna tartani, de a körülmények nem engedték. Ez szabolcsban van, nem tudom máshol milyen a felállás.
2016. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Kedves 24-es!


Annyira ellentmondásos információkat kapok, hogy sajnos nem tudom, bent kell-e töltenem az éjszakát. A genetikus doktornő szerint nem, a nőgyógyász szerint igen (viszont nem ez a nőgyógyász fogja végezni a műtétet).

Debrecenben, a Klinikán lesz a beavatkozás.


Ez főleg azért lenne fontos, hogy mennyire készüljek neki - mert más, ha csak pár órára kell lekötnöm magam, és megint más, ha egy egész éjszakára. Plusz ugye, most nem tudjuk, mit mondjunk a kislányomnak.

2016. ápr. 24. 14:02
 25/42 anonim ***** válasza:
83%

Minden hasonlóan történt mint veled annyiban màs hogy hat volt a lànyom.

Én vittem be rejtvényt de nem tudtam fejteni olvasni.Nem tudtam màsra gondolni.

Csak néztem a falat kicsit beszélgettem a szobatàrsakkal de legonkàbb magamba meredtem

Az viszont jó ha tudsz terelni mert sajnos ezen màrvàltoztatni nem tudsz.

Nagyon sajnàlom.

Nyílvàn senki se vàlallja a felelősséget ezért tényleg azt vigyél amit nem sajnàlsz.

Nekem délutânra jutott aműtét ìgy bent aludtam.

Senki se nézett felèm egyedül voltam a szobàba.

Eléggé görcsöltem így kimentem fàjdslomcsillapítót kérni s aludni próbàltam.

Nem szóltak hozzàm.

Hogy a műtét alatt mi volt nem tudomde előtte alig tudtam a lâbzsâkba lépni úgy remegtem .Segítettek .

Sok erőt!

2016. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
65%

#25 És a kérdezőtől mikor láttad/hallottad, hogy így írt/beszélt?


Értem én hogy vannak bicskanyitogató esetek, de ti már boldog boldogtalanra így ugrotok anélkül, hogy tudnátok róla bármit. Feltételezel valamit, aztán sokszor felsültök, és közben mást sem tudtok, csak fröcsögtök.

Megkérdezted a kérdezőtől, hogy mi történt? Nem. Feltételeztél valamit és nekiugrottál, aztán mézes mázosan, hogy "jajj így már értem és hidd el.." bla bla. Undorító és gusztustalan amit csinálsz.

2016. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező! Egyáltalán nem tartozol magyarázattal senkinek a döntéseid miatt. Adott esetben az orvosnak sem, mikor abortuszt szeretnél. Meg se kérdezi az okokat, jogod van hozzá és ennyi. Nekem is volt abortuszom, mert úgy döntöttem nem szeretném megtartani és senki nem volt velem bunkó. Jelét sem éreztem a megvetésnek, mindeki végezte a munkáját amivel teljes mértékben elégedett voltam. Az orvosok nagyon türelmesek és figyelmesek voltak, igyekeztek, hogy ne érezzem magam kellemetlenül egy pillanatig sem. Az pedig, hogy ki mit gondol magában, abszolút nem érdekel. Mindenkinek joga van azt gondolni, amit szeretne.


Nem érdemes ilyen rosszindulatú emberek miatt kiborulnod. És elhiheted ezeknek a történeteknek a nagy része puszta ijesztgetés.


Ez alkalommal nem jött össze a baba. Következőnek össze fog .A lényeg, hogy a te egészségedet és vidáságodat megőrizd! :)

2016. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
18%
utolsó, szerinted én vagyok gusztustalan, szerintem meg az, aki önszántából megöli a saját, egészséges gyerekét, csak hogy neki könnyebb legyen. Én se tudlak meggyőzni téged, te se engem, felesleges erről többet írni. Egyébként meg ha olvasgatsz ebben a témában itt is, sokkal többen vannak, akik a saját felelőtlenségük miatt mennek abortuszra, mint azok, akik esetleg a nehéz körülményeik miatt.
2016. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
4%
29-es, igen, pusztán ijesztgetés..hidd el, a szemedbe nem mondták mit gondolnak rólad, amikről én beszélek, akkor történtek, mikor a nők már elkábítva feküdtek, akkor figurázták ki őket. De csakis a sima abortuszosokat, a missedeseket békén hagyták. Volt olyan, hogy az ápoló, aki olyan finoman az ágyra helyezte a frissen kitolt nőt, előtte pár perccel még rajta röhögött. De senki nem fogja azzal az állását kockáztatni, hogy akkor beszéljen róla olyanokat, mikor magánál van.
2016. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
67%

29-es még mindig.


Nem tartom valami szép dolognak, mikor valaki csak az után hajlandó válaszolni is egyáltalán, miután tisztában van az előzményekkel. Csak szólok, az előzményekhez senkinek semmi köze. Egyszerűen nem a ti dolgotok, nem értem miért nem lehet ezt elfogadni. Ha valaki segítséget kér, akkor azért segítsünk neki, mert úgy döntöttünk, hogy segítünk.

2016. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!