Esetleg tudja vki hogy mit szabad abortusz után és mit nem?

Figyelt kérdés
nem voltam még abortuszon nem is fogok többet menni , a negativ kritikára nem vagyok kíváncsi, mert senki nem tudja, hogy mi miért van .
2016. jún. 18. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Például ha nem akarsz több gyereket, akkor ne szexelj. A szex nem olyan mint a vizelés, hogy muszáj csinálni, abból gyerek lesz.
2016. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Használj óvszert! Tökre senkit nem érdekel mi miért van,attól az a gyerek még halott (vagy halott lesz) úgyhogy mielőtt nekiállsz nagyképűsködni,talán gondolkozz el ki hibájából kerültél ebbe a helyzetbe ( "a védekezés mellett lettem terhes" kamudumától kímélj meg mindenkit)
2016. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Szabad pl. zongorázni és pogácsát sütni is és még sorolhatnám. Szexelni nem szabad, amíg az orvos másképp nem rendeli. (Általában 6 hét.)
2016. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
41%

Amugy k...a senkit nem érdekel, hogy te mire vagy kivàncsi. Ha ennyire öntelt vagy, akkor gondolom okos is. Akkor miert itt kèrdezgetsz?

Mi az, hogy mit szabad meg mit nem? Gondolom, kértél alapos felvilàgosítàst az orvosodtòl. Jah, nem. Èrtem.

Azt is gondolom, tudod, mi az abortusz maga...

A vége legalàbbis. Van egy seb a méheden, bele lett piszkàlva igen erőszakos mòdon. Akkor szerintem ne menj uszodàba, ne fürödj, csak zuhanyozz, be ne vèrezz nagyon.

Tarts magad tisztàn, ne emelgess, ne sportolj, ilyenek.

2016. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
17%
Ja, d...i eszedbe ne jusson kb. 6 hétig.
2016. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
2016. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Úgy tudom, hogy uszoda,kádfürdő, szex, tampon stb. 1-2 nap pihenés, emelés és hasonlók mellőzése. De Google szerintem sok oldalt kiad, akár nőgyógyászok honlapját is, azok biztosabb infók!
2016. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat, es nem nagykepusegbol irtam amit irtam ! :)
2016. jún. 19. 14:09
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Nem akarsz mutetre menni. Tobbet nem is fogaz. De ezt megolod ezt a gyereket. O miert mas mint majd a tobbi? Eroszakbol fogant? Akkor megertem. Osszevesztetek a pasiddal? Nem te lennel az egyeduli kismama aki egyedul nevelne fel egy gyereket. Ja meg fiatal vagy? Nem tudnad eltartani? De dugni tudsz. Csak gondolkozni nem. Ezt elvetetem a tobbit nem. Ez olyan mint a kartya party. Vahy inkabb az orosz rulett? Te nem nagy kepu vagy hanem buta. Hamar ide ki tudod irni a kerdest akkor lagalabb magyarazatot adhatnal hogy mi miert lesz es akko esszeruen lehet valaszolni. De neked amit abortsu ztan tilos lesz csinalni az a SEX!!!!! Legalabb 80 evig tiltasd el magad tole....
2016. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
" Te nem nagy kepu vagy hanem buta. Hamar ide ki tudod irni a kerdest akkor lagalabb magyarazatot adhatnal hogy mi miert lesz es akko esszeruen lehet valaszolni." - előző, a kérdésnek, és így a rá adható válasznak a világon semmi köze az abortusz okához. Az úgymond "erkölcsi" prédikálással meg el kellene húzni a vallás meg filozófia témába...
2016. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!