Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogy reagálnátok ha...

Szülők! Hogy reagálnátok ha megtudnátok hogy a 18 éves lányotok terhes?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megtartani a babát .

Barátom 23 éves anyagilag teljesen rendben vagyunk .. de szeretnék egy biztos szellemi hátteret.

Fiatal vagyok még .Védekeztünk ! A gumi belém csúszott azt gondoltuk nem jött ki semmi , mert a gumi szája kívül volt.

Ebben az esetben ti mekkora hűhót csapnátok?

Tudom szülő függő és elvileg nem is vagyok kiskorú ,de mégis félek elmondani. Az igaz hogyha még nagyon pici .. jelenleg 2 hetes akkor egy tablettával meglehet oldani hogy egy véres nyomattal távozik? Tudom csúnya így írni, de jelenleg nincs más út.



2015. szept. 17. 21:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé kiakadnék, de örülnék hogy el akarja vetetni. Felelőtlenség manapság tizenévesen gyereket vállalni.
2015. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
59%
Van olyan hogy nőgyógyász és ő megoldja a gondodat ha nem akarod megtartani és nem kell tudni senkinek rajta és a barátodon kívül!
2015. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok szülő, így arra a részre most nem válaszolok, csak a másik kérdésre: nem alkalmazzák Magyarországon a tablettás "megoldást".
2015. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
18%
Nem örülnék, hogy meg akarná ölni a gyereket..
2015. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

2 hetes zigótáról beszélünk.Sem alakjában, sem tudatában nem hasonlít egy kisbabára. A fejlődés legkoraibb szakasza.

Még rengeteget kell tapasztalnom ( amit aztán tovább tudok adni) hogy bevállalhassam. Nem rendelkezem ezekkel egyenlőre. Azt szeretném ,hogy úgy szülessen majd gyermekem hogy felnézzen rám.

2015. szept. 17. 22:23
 6/28 anonim válasza:
36%

2 hetes zigita....ezt majd akkor erted meg ha szulo leszel. A te eseted nyilvan egy nem vart terhesseg. Mindenkepp nogyogyasszal konzultalj es olyan megoldast valassz ami utan a jovoben lehet gyereked. Masfelol pszihesen is meg fog viselni. Erre szerintem nem lehet keszulni. Beszelj a szuleiddel is mindenkepp, mert ok joban ismernek mint itt barki es barhogy is dontesz kell h legyen tamadzod. Amugy pedig nincs csodalatosabb mint amikor gyereked van

...egy apuka

2015. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%

Kár hogy két hetes terhesség nincs.

Mindig az utolsó menstruációtól számolják.

Amúgy Magyarországon nincs abortusztabletta, 12.hétig kaparnak, később (csak akkor ha beteg a magzat) meg kell szülni.

2015. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Mellette allnek, barhogy dont. Szemely szerint viszont en sem tartanam meg ennyi idosen. Tanulas, egyetem es/vagy munka, aztan johet a gyerek. Egy gyerekhez nem csak rendezett anyagiak kellenek, ezt jol latod kerdezo.
2015. szept. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

Tisztelem azokat a nőket akik alkalmatlannak tartják magukat a gyermekvállaláshoz nem vállalják annak felnevelését és emiatt nem akarnak gyereket.

A gyermek születése és annak ellátása nem anyagilag gondolva is igen sok lemondással jár és teljesen keresztbe tesz a "karriernek" azaz nálad már el sem indulna.

Nem véletlenül tolódott ki a gyermekvállalási idő a 30. életév felé,de sokat későbbre halasztják a kicsi megérkezését.

A barátodnak mi lenne a hozzáállása ha gyermeketek lenne? Beszéltetek erről is egymással?

Hallottam olyan nőkről akik elvetették az első gyermeküket majd amikor szerettek volna akkor meg nem lehetett nekik.

Még van időd gondolkodni a terhesség megszakításban.

Miért nem mered elmondani a szüleidnek?

Ha te úgy érzed még szeretnél szórakozni,tanulni vagy olyat csinálni amiben zavar a gyermek akkor jogod van megteremteni ezt a helyzetet.

2015. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Miert kell a szuloknak egyaltalan tudniuk a dologrol, az anyagiak miatt?
2015. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!