Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Méhen kívüli terhességnél...

Méhen kívüli terhességnél hány hetesen mennyi volt a hcg értéketek?

Figyelt kérdés
Múlt héten műtöttek méhen kívüli terhesség miatt. A petevezetékem szétrepedt, ami komoly hasűri vérzést okozott. Az utolsó előtti pillanatban kerültem kórházba. A vérből mért hcg-m 2735 volt. Mekkora lehetett a baba? Menstruációm rendszertelen, arra alapozni nem lehet.

2016. júl. 7. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5+6 hetesen volt 1320. De szerintem ebből számodra nem derül ki. Egészséges, jó helyen lévő terhességnél is nagy lehet a különbség.
2016. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A mehen kivuli terhesseg es a normalis terhesseg csak abban kulonbozik, hogy rossz helyen van a baba. Szoval barki barmilyen erteket ir az neked nem fog megnyugtato valaszt adni. Nekem pl egyszerse mertek hcg erteket.
2016. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mehen kivuli terhessegnel a hcg szint alacsonyabb es kisebb utemben no. Igy nem lehet magyon megallapitani hogy mennyi idos a baba. Nekem egyszer azt allitottak hogy mehen kivuli terhessegem van. Csinaltak hcg t. 2 nap alatt kiderult hogy semmi baj. 5 hetes voltam 2800 korul volt. Masnap mar 4300. Akkor meg azt hittek hogy ikrek. De egyik sem. Sima terhessegem volt. Ma mar 8 eves nagylany.
2016. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy AZ utolso mondja. 2000-et ritkan haladja meg a mehenkivuli terhesseg. Ezt a nogyogyaszom mondta, amikor 6 hetesen meg nem latszott a terhessegem mehen belul de 2000 fole emelkedett a hcg akkor mondta hogy kezd megnyugodni...vegul elvesztettem a terhesseget, de mehen belul volt

..

2016. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen 4000 fölött volt, doki jól meg is lepődött az ultrahangon, amikor rossz helyen találta.
2016. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Decemberben műtöttek 6+5 hetesen, 5800+ volt a HCG-m.
2018. márc. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!