Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességnél hogy szép feszes...

Terhességnél hogy szép feszes maradjon a bőröm és a striák megjelenése ellen milyen krémet használtatok, mit ajánlotok és mikortól kell használni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 12:19
 1/9 A kérdező kommentje:
És hol kell bemasszírozni?
2016. júl. 3. 12:20
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nincs ilyen szer, az ezt áruló cégek pedig hazudnak.

Kenegetheted a bőröd akármivel, a nyúlás miatt mindenképpen lesz striád.

Ott a helye ezeknek a termékeknek a striaeltüntető krémek, rákmegelőző vizek, ránctalanító kencék és fogyasztószerek között. A kukában.

2016. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima testápolót kent rám a férjem. De ez teljesen alkati kérdés, mert ha szerencséd van mindenféle krém nélkül striamentes leszel, ha meg nincs szerencséd, akkor fürödhetsz is benne, akkor is szétrepedsz.
2016. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

A lényeg hogy olajalapu krém legyen. Amugy nem masszirozgatni kell, hanem bekenni es mindig legyen a bőrön.(a magzatok félhetnek is a hasfogdosástol)


De igazán a 38. héttől van a legnagyobb sansz stirákra

2016. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó genetikár ajánlok már újszülött kortól. Csak ezen múlik.
2016. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek a kremek/olajok segithetnek annyit, hogy kisebb az esely a repedesre, ha a bor nem szaraz, hanem rugalmasabb.

De nagyreszt genetika, valamint kor kerdese. Attol fugg, hogy milyen rugalmas a borod, mekkora lesz a hasad, birja-e a bor a tagulast.

Valaki hizik 5 kilot es mar reped a bore akkor is, ha nem terhes.

En egyebkent az olajokra szavazok inkabb, allitolag az e-vitamin tartalmu meg jobb.

2016. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 purplefrog ***** válasza:
Sokan ajánlották nekem a Nivea Q10 bőrfeszesítő olajat,de szerintem a sima testápoló is jó erre a célra. Valami olajosat válassz.
2016. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elasti-q Original-t használtam, már 12.hét után elkezdtem kenni, mégis nagyon striás lettem, pedig 35.hétre szültem, ha még 3-4 hétig nő a pocim,el sem merem képzelni milyen csíkos lennék...nagy átverés az egész!
2016. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Genetika az egesz. Meg ha elotte sokat sportoltal es terhesseg alatt is neha tornazol sportolsz (igen aki sokat sportolt elotte annak alattais szabad vmennyit) akkor csokken az eselyuk a striaknak
2016. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!