Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt lehet csinaltatni...

Abortuszt lehet csinaltatni barmelyik korhazban?

Figyelt kérdés
Sajnos abortuszra kell mennem nagyon hosszu lenne leirnom az elozmenyeket de a lenyeg hogy parom nem szeretne a babat en meg egyedul keptelen vagyok felnevelni az anyagiak miatt. Az lenne a kerdesem hogy mivel en egeszsegugyi dolgozo vagyok abban a korhazban ahova tartozom es ugye az abortuszom lenne, masik korhazban szeretnem elvegeztetni a mutet mivel nem szeretnem hogy barki fulebe is eljuthasson ez a hir. Arra gondoltam hogy Budapesten vagy Miskolcon vegeztetem el,csak nem tudom hogy ennek mi a menete es hogy hogyan kell ezt elintezni.Szerintetek van erre lehetoseg?
2016. júl. 24. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Egészségügyi dolgozokent azért illő lenne vele tisztában lenni, hogy ha nem életveszélyes állapot elhárításarol van szó, akkor a lakóhely szerint illetékes kórház az egyetlen, ami ellát
2016. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Alig egy honapja dolgozom korhazban szoval uj meg nekem ez a dolog!

Es akkor semmien esetben nem vegzik el masik korhazban?

2016. júl. 24. 18:16
 3/12 A kérdező kommentje:
Marmint eletveszelyes allapoton kivul
2016. júl. 24. 18:18
 4/12 anonim válasza:
17%
Most en nem azert mondom ,de ti nem gondoltok arra hogy az abortusz az ugyanaz mint az ember oles? Szegeny kicsi embereket megoltok.. Szerintem neki is joga van az elethez. Es aki nem tudja fel nevelni az ne is szexeljen,vagy ha szexel is akkor vedekezzenek..
2016. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem ez volt a kérdés 4-es..


Sajnos tényleg úgy van, hogy a lakhelyed szerinti kórházban csinálják meg.

Esetleg ha van magánorvosod, aki más kórházban dolgozik akkor meg tudod máshol csináltatni.

Sajnálom, hogy így alakult. :(

2016. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha sztk alapon csinaltatod akkor az illetekes korhaz. Ha nem ha magan doki csinalja akkor ott csinalja azol dolgozik abban a magan korhazban. En a Robert Karolyban voltam sajnos. Magan orvosom van.
2016. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Es alltalaban ez a magan orvos milyen arban mozog? Mennyiert vegzi a mutetet?
2016. júl. 24. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 70.000 ft volt. Minden benne volt.
2016. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, a Róbert Károly most 90 eFt... szerintem vesd fel a családvédelminél az első beszélgetésen a problémádat, lehet, hogy erre is fognak tudni olyan megoldást javasolni, ahol nincs plusz költség. Vagy bejelentkezhetsz Budapestre ideiglenesre valamilyen rokonhoz/baráthoz/ismerőshöz, ha mégse tudnak mást javasolni.

#4, fogadd el, hogy másnak más a véleménye az abortuszról, mint neked. Ennyi.

2016. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem gondoljuk, hogy az abortusz ugyanaz, mint az emberölés. Ugyanis rohadtul nem ugyanaz! El kell fogadni, hogy mindenkinek más az álláspontja ebben a témában és nem kell rögtön támadni, hogy így gyilkosság, úgy gyilkosság. Szerintem az abortusz olyan messze van a gyilkosságtól, mint ide Kína.. Az a pár hetes embrió még teljesen kifejletlen és életképtelen, koránt sem egy fejlett ember. Ja, nyilván az lehetNE, mint ahogy a spermiumból is ember lehetNE, de a csúnya gonosz férfiak inkább kiverik..Gondolkozzunk már!
2016. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!