Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon a Vasgyári Kórházban...

Miskolcon a Vasgyári Kórházban lehet soron kívül ultrahangot csináltatni?

Figyelt kérdés
Tudom, nem nagyon szokás, de nekem fontos lenne látni, hogy minden rendben van. Mit mondjak, hogy megcsinálják? Monmdjuk ha csak képet kérek, akkor lehet?
2010. jan. 17. 21:06
 1/1 A kérdező kommentje:

Nah, nem válaszolt senki. Nem baj, mostmár én megírom, hogy mi a helyzet, azoknak, akiket érdekel a dolog.

Szóval, megcsinálták az ultrahangot, bár látszott, hogy nem "hivatalos" a dolog. De ha a kismamának van valami panasza, vagy pl nekem súlyos szülészeti előzményeim voltak, és most is veszélyeztetett vagyok, így minden további nélkül megnézett a szonográfus hölgy.

Azért, elmondanám, hogy csak úgy hóbortból ne menjen senki hétről-hétre az uh-ra, csak ha úgy érzi, hogy szükséges.

Nekem sajnos már történt az éltemben egy tragédia, ami lehet kivédhető lett volna, ha a 2 protokoll szerniti uh között, saját szakállamra elmegyek megnézetni a picit.

2010. jan. 18. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!