Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ismertek olyan nőt, akinek...

Ismertek olyan nőt, akinek több abortusza volt már?

Figyelt kérdés
Mondjuk legalább három. Mennyire gyakori manapság?

2016. szept. 29. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem szokás reklámozni úgyhogy szerintem nem lehet tudni mennyire ritka. Olyat tudok, akinek 2. abortusza volt amikor nekem a műtét missed ab miatt.
2016. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Többet is. Sajnos..
2016. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen. 3 volt neki, utána 15 év volt mire összejött a gyerek.
2016. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Ismerek, vannak ilyenek az ismerőseim körében 1-2-3 abortusz. Huszon éves korukban történt általában. Egyébként semmi rosszat nem tudok róluk mondani, nem látszik rajtuk.

De biztosan manapság is van bőven. Egy ideig olyan helyen dolgoztam, ami a családsegítővel volt egy utcában, állandóan hozzánk tévedtek be abortuszt intézni. Szóval nem ritka. Szinte csak fiatalok voltak tízen, húszon évesek.

2016. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Volt kolleganőmnek 3 volt, 2 èven belül. Most szintèn terhes, de ezt a babát megtartotta. 22 èves.


Nagymamámnak 2 (40 felett), èdesanyámnak, nővèremnek 1-1 (20 èv alatt).

Katasztófának tartom, hogy ennyire nem vèdekeznek az emberek, (mert mindannyiuktól tudom, hogy nem vèdekeztek), sőt az anyám lassan 50, ès most sem vèdekezik, mèg a legprimitívebb módon sem, telibe bumm, nem 1x...

Elkeserítő, hogy bennem több a felelőssègtudat...

2016. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy nőt ismerek, akinek 5 abortusza volt. Sorrendben: gyerek, abortusz, gyerek, abortusz, gyerek, abortusz, gyerek, abortusz, gyerek, abortusz. A nő tudatlan és buta, a ferje kényszeríti a szexre majd ahogy kedve van, vagy abortuszra küldi vagy megszüleszti vele. Ha nem akar abortuszra menni, akkor üti-veri, hasba rúgja, hátha elvetél. A nő nem tud szabadulni, mert sajnos annyira tudatlan, hogy talán még azt sem érti, hogy ez így nem jó.
2016. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kórházban melóztam, pont nőgyógyászaton, láttam, olvastam durva dolgokat, 10, vagy annál több megszakítás pl. Személyesen is ismerek olyat, akinek több volt, azt hiszem három, sosem védekezett saját bevallása szerint. Épp most is terhes, intézi a negyedik megszakítást :/
2016. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Anyámnak állítólag több abortusza volt, mint náthája. Nagyim mondta el. Már nem él anyám, szóval csak példa képen hoztam fel.

Szomszédasszonyom valamelyik nap szólta el magát, hogy igaz, már 60 éves, de az a rengeteg abortusz miatt beteg, meg nőgyógyászatilag nincsen renden.

2016. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy not ismerek, 3 abortusza volt, otot szult.
2016. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En is ismerek olyat akinek kb 2-2,5 ev alatt volt 3....

Volt mar ket gyereke elozo kapcsolatbol.aztan a palija kitalalta,hogy gyereket akar,a csaj meg fulig szerelmes volt es belement.vegul a csavo meggondolta magat.es ez ment haromszor.a masodiknal,es a harmadiknal mar konkretan zsarolta az abortusszal.ha nem veteti el otthagyja...

A 3.utan sikerult elkoltoztetni tole a csajt.nagyon kivolt,pedig sokan mondtuk neki,hogy hagyja.de egyedul volt,es nem tudott hova menni a gyerekekkel.azt hiszem az i re a pontot az tette fel nala,mikor a 3.utan 3 nappal a pali gumi nelkul meghuzta,hiaba ellenkezett.

Sajnaltam azert,rendes no,csak kisiklott az elete.csak egy kis szeretetre vagyott,es torodesre.

2016. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!