Akinek abortusza volt, de úgy, hogy ő nem akarta, csak külső tényezők miatt muszáj volt?

Figyelt kérdés
Higyan heverte ki? Vagy ki lehet egyáltalán valaha? Enyhül az a borzasztó fájdalom valamennyire? Hogyan volt erős, hogy folytatta tovább az életét?
2016. júl. 19. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Nem mulik.a mai napig eszembe jut.sokszor az uh monitora is,lattam a babamat....emlekszem mekkora volt akkor :(

Nagyon rossz.

Nekem a ket kisfiam segitett tovabblepni.miattuk nem omolhattam ossze.volt 2napom,azt vegig sirtam.neha meg most is sirok estenkent,foleg ha valamelyik evfordulo jon.(abortusz napja vagy a kiirt szules napja)

Aprilisban volt 3 eve.

Apuka lelepett a hir hallatan,vagyis nem egybol,eloszor orult.par nap mulva kozolte,hogy O meggondolta magat,megsem akar apa lenni.osszepakolt es otthagyott.nem volt mas valasztasom.ott volt a ket gyerek,egyedul voltam.

Nagyon szegyenlem :(

2016. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem gondolok rá, az sokat segít. De konkrétan egy lyukat érzek magamban, ha visszagondolok az egész helyzetre. Mindig eszembe jut, hogy már mekkora lenne (augusztusban lenne 5 éves).

Nemsokára belevágunk a babaprojekbe a párommal, remélem, akkor már kevésbé lesz fájdalmas. Bár biztos vagyok benne, hogy a tesztnél, az UH-n is eszembe fog jutni, hogy én ezt már egyszer átéltem :/

2016. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!