Egy abortuszba bele lehet halni az anyanak?

Figyelt kérdés
Nem all modomban megtartani,de rettenetesen felek az egesztol.
2016. okt. 8. 10:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
46%
Nem igazán, ezért kár félni. De egy másik ember meg fog halni, mert széttépik a testét fájdalomcsillapítás nélkül. Őt kicsit sem sajnálod? Hogy vagy képes ennyire közönyösnek lenni iránta és így reszketni magadért?
2016. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
77%

Nem ítélkezek. Első neked sem kéne. Biztos meg van rá az oka. Nincs hozzá jogunk.

Nem igen halnak bele.

2016. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
17%
Remélem
2016. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
86%
Mint minden műtétnek, ennek is van kockázata, de nem hinném, hogy bele halnál.
2016. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
37%

Első! Gusztustalan vagy! Nem gondolod, hogy kérdező elég válságban van enélkül is? Honnan tudod, hogy milyen az élethelyzete???

Kérdező! Kizárt! Ettől ne félj! Én jövő héten megyek műtétre 7 hetesen.bár nwkem vannak kockázatai a műtétnek nincsenek ilyen félelmeim. Sokkal inkább azon őrlődök, hogy valóban helyesen döntöttem_ e. Én pontazért intéztem ilyen hamar a műtétet, mert nekem nem mindegy, hogy hét hetes embrióról van szó vagy mondjuk 9-10 hetes magzatról.

Ahogy az első írta, ember fog meghalni...Nem. Egy hét hetes embriót nem igazán lehet embernek nevezni, ahogy még a neve sem az...Azt hiszem a hatodik hónaptól nevezik infansnak, egy francia etedetű szó, ami gyermeket jelent. Ott mar a nevében is benne van az elnevezés.

Én is sokat őrlődtem és őrlödök most is...de én három császármwtszés és az egészségügyi problémáim miatt egyszerűen nem merem megtartani, bármennyire is fáj a szívem.

Kérdező! Túl fogod élni! A lelji része már más kérdés...

2016. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
40%
#5-ös, nem, nem vagyok gusztustalan, ellentétben a kérdezővel. És nem elsősorban azért, mert abortusza lesz, hanem azért, mert pont lesz_rja a gyerekét, csak magáért reszket. Téged nem ítéllek el, mert legalább őrlődsz és fáj a szíved. A kérdező nincs lelki válságban, csak magát félti. Ennyi.
2016. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
65%
Nem, egy abortuszba nem az anya hal bele, hanem a gyermek.
2016. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
35%

Pont tegnap volt a hirekben, hogy tavaly 700 ember halt meg korhazi fertozesekben. Az napi 2. Szoval ha az abortuszba nem is, valami fertozesbe eppen belehalhatsz.

En megertem, hogy felsz, en sem ellenzem az abortuszt, de ez a kerdes szerintem sem helyenvalo.

2016. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
74%
Én azt nem értem hogy a mai vilagban hogy van még mindig ennyi nem tervezett terhesség.Most várom a harmadikat,mindharommal két hónapoj belül terhes maradtam,de soha nem történt baleset pedig az elmúlt 12 évben többféleképpen is védekeztünk.Csak hallgatom a sok tabletta mellett sikerült gyereket.De ha mögénézünk a dolgoknak kiderül hogy vagy kihagyott egy két szemet vagy hányás-hasmenés volt vagy olyan gyógyszert szedett ami csokentette a hatásfokot.Helyesen alkalmazva az összes modszer szinte teljes biztonsagot nyújt.Nem mondom hogy nincsenek kivételek de nem olyan nagy szamban mint amennyit csak én a környezetmben érzékelek.
2016. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
53%

5-ösnek

Ne haragudj nem tartozik ram de három császár után egészségügyi kockázatokkal miért nem kérted a petevezetékek elkötését?Azt a császárral egyidejűleg el is végezték volna.Nem hiszem hogy az orvosod nem ajanlotta fel lehetőségként.

2016. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!