Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nektek mi a tapasztalatotok...

Nektek mi a tapasztalatotok az abortusszal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most pénteken megyek abortuszra de nagyon félek de muszáj mert nem tudnám el tartani a kicsit mert fiatal vagyok még hozzá. Na de m1 is. Menyire lesz fájdalmas vagy milyen következményei lehetnek? Komolyan úgy működik hogy felraknak reggel egy tágítót ami jobban fáj mint a menstruációs görcs majd kora délután meg műtenek és ha este minden oké akkor mehetek haza?

2016. okt. 26. 21:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
59%
Még aznap haza lehet menni...de mindegy. És ja..ugy van,ahogy írod.
2016. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom, szegeny kérdező. Nem tudhatjátok mi történt vele, szerintem igenis komolyan veszi, es bántja őt a dolog. Ezt nem lehet leszűrni egyetlen írásból. Nem vagyok abortusz párti, de a névtelen szidásnak és rosszakarásnak sem vagyok a híve. Tájékozódni jött ide. Bocsi az offért.
2016. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%

Mekkora toplákok ezek!

Ne törődj velük!

Örűlj, hogy jogod van eldönteni, hogy nem akarod a gyereket!

És jól döntesz, mert majd, ha eljön az ideje majd tudni fogod és akarni is.

Sajnos nem kellemes az abortusz, amikor felhelyezik a tágítót az fáj, de gondolj magadra az életedre.. De utána gyorsan kihevered.. A lényeg, hogy ne vigyél bele túlzást, ne rinyáld túl..

2016. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
14%
Örökbefogadás jobb lenne! Van annál is rosszabb, mint a beavatkozás. Az örök lelkiismeretfurdalás utána....
2016. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%

segiteni nem de belerugni a masikba ismeretlenul azt tudtok ugye? szegyeljetek magatokat melysegesen, gusztustalan bagazs


akinek volt az azt meselte, hogy eros fajdalom nem igazan van, mert az orvos erzestelenitot fog hasznalni

kellemetlen, gorcsolo erzest fogsz tapasztalni, menstruacios gorcsokhoz hasonlot, de a fajdalom 1-2 oran belul elmulik, es lehet beszedni fajdalomcsillapitot, meg meleg borogatast tenni a pocakodra, de majd az orvos vagy a noverke ad felvilagositast hogy mit hasznalj


es a bunko hozzaszolasokkal ne foglalkozz!

2016. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
68%
Ige hazajöhetsz este ha minden ok. Fájni fog de kibírható állítólag. Jól döntessz. Ne hallgass másra.
2016. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
19%
Jó döntés??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! Ez gyakorlatilag biztatás az abortuszra!
2016. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
12%

Rossz ötlet elvetetni a gyereket. Az egy dolog, hogy megengedik ezt a törvények.

De mivel a magzat is élőlény, kis ember, nem tud ez ellen tíltakozni.

Csak gondolj bele ha elveteted, akkor mivan, ha később szeretnél gyereket, hogy fogsz a szemébe nézni?

Kisgyerekem a testvéredet megöltem mert nem tudtam eltartani?!

Az a helyzet, még ha alaposan eltitkolod majd előle, megérezheti, ha nem mondasz igazat és elvetettséggel küzdhet miatta.


És akkor rólad nem is beszéltünk: tönkre teszed a lelked vele, a válaszadók nemigazán világosítanak fel a lelki traumákról amiket az abortusz okoz kb olyanok ezek mint amiket a háborúkat átélt katonák szenvednek el, csak kicsiben.


Inkább kérj segítséget a terhesség kihordásához, ha nem tudod felnevelni add örökbe, még később hálás lesz érte a gyereked.

2016. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan az agyamra megy ennyi hülye p.csa. A törvény engedi 12. hétig, nehogy már ti mondjátok meg, hogy aki elveteti gyilkos!!!
2016. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
13%
És ha a törvény a rossz?
2016. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!