Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egerbe vagy miskolcra menyek...

Egerbe vagy miskolcra menyek elvegeztetni a terheseg megszakitast?

Figyelt kérdés
Altato orvos utan hany napra kapok idopontot a beavatkozasra, nezik hogy szorit a hatarido
2016. nov. 8. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Osztán hány hetes vagy he?

Otán mennyi el a véédőnőhöz aki elmonja a frankót he!


Vazze

2016. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egerben élek, ugyan nem volt abortuszom, de több ismerősömnek már igen. De 2-3 hét kell, mire végigmész az összes vizsgálaton, úgy mint vérvétel, vércsoport, altató orvosi konzílium, védőnői szolgálat kétszeri felkeresése. Nem tudom, hány hetes vagy, mert azt nem írtad, de nekem egyik ismerősöm már nem tudta elvégeztetni, mert 10 hét 6 naposan állt volna neki, a másik szintén 10 hetesen, gondolta úgy hogy nem tartja meg. Ő éppen végszóra, 11 hét 4 naposan került a műtétre. Szóval mielőbb kezdj neki, ha már a megszakítás mellett döntöttél, mert a 12.-ik hétig végzik el.
2016. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Oda menj ahova körzetileg tartozol. Vagy miért kérdezed?
2016. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar csak az altato orvos hianyzik 10hetes vagyok
2016. nov. 8. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát azt szerintem két hét alatt meg tudod oldani és így bele férsz az időbe, legalább is itt Egerben szerintem, Miskolcon nem tudom. Holnap azért már telefonálj ez ügyben és kérj időpontot az altató orvoshoz.
2016. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
.
2016. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%

Ha cigány vagy, bárhová csak siess!

Ha magyar, sehova!!!

2016. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!