Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van olyan aki lecsuszot az a...

Van olyan aki lecsuszot az a bortuszrol, mert nem tudot minden papirt beszerezni hataridon belul?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem, előtte mindenki elvégezte a 8 általánost.
2016. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ismerek ilyet. De ehhez az kellett, hogy hetekig húzza, mire orvoshoz ment, és 11 hetesen derült ki, hogy terhes.
2016. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
ismerek olyat, úgy volt, ahogy előző írta, de mivel 17 éves volt, 13 hetesen elvégezték az abortuszt, de soron kívül mindenhol előre vették
2016. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 p.szabina1223 ***** válasza:
26%
Egyik barátnőm így járt. De ő nem is vette komolyan, majdnem 11 hetesen ment először nőgyógyászhoz, hogy nekikezdjen a megszakításhoz szükséges vizsgálatokhoz, aztán csodálkozott, hogy meg kellett tartania a babát.
2016. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen én. 38 évesen az utóbbi években összevissza jött meg sokszor hónapokat kimaradt. Így nem tulajdonítottam jelentőséget.Mikor kiderült késő volt.Most a legaranyosabb kisfiú anyukája vagyok, volt már két lányom is. Bearanyozza az életünket.Örülök hogy így alakult. Már 5 éves.Örülj te is amit Istan ad el kell fogadni.
2016. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod írj priviben.Tudom mit érzel egy nem várt terhességnél.Hány éves vagy?
2016. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát, csipkednie kell magát az embernek, mert ha az Orvos bepöccen..
2016. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A szexhez volt eszed, védekezni és időben utánajárni a dolgokhoz már nem annyira. Ügyes lány vagy, sajnálom a leendő gyerekedet.
2016. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!