Szerintetek ez miért volt?

Figyelt kérdés
Ma voltam abortuszon. A szobatarsam mikor visszahoztak az altstasbol ugy ébredt, hogy zokogott.. elmondasa szerint nem akarta es nemis kototdott hozzá. En ugyanigy voltam. Felsem fogtam, hogy terhes vagyok. nemis akartam tudomast venni róla. Mikor en fel ebredtem az altatasbol enis zokogva ebredtem. ha nem kotodtunk a magzathoz akkor miért sirtunk tudat alatt ? akit bosszant az abortusz téma ne olvasgasson itt. es a negativ velemenyekre nem adok. Csakis a kerdesemre kerek vàlaszt. nem akarok abortusz ellenes es párti vitát. köszönöm.
2016. dec. 23. 19:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
43%
A műtéti altató természetes hatása, az emberek többsége így ébred kisebb műtétekből, ahol nincs komolyabb gyógyszeres előkészítés.
2016. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
40%
Mert tudat alatt csak van bennetek kis emberi érzés is.
2016. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
53%
1es, én még sosem láttam sírva ébredni egy műtött beteget se.
2016. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
hallod, első, 95 óta dolgozom műtétes osztályon, de senki nem ébredt még sírva.
2016. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
47%

Megszolalt a lelkiismeretetek.

Szep karacsonyt...

2016. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
47%
Ébredéskor döbbentetek rá, hogy mit is tettetek igazából.
2016. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a negativ kommenteket... nem számít. .

épp ez az.. se előtte se utánna es most sem gondolom.úgy hogy ez akkora tragedia lenne. ezért nem értem a sirast.Ez volt a helyes döntés. .

2016. dec. 23. 20:25
 8/35 anonim ***** válasza:
30%
A helyes döntés a védekezés.. de tudom, te dupla védekezéssel lettél terhes...
2016. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
54%
Előző, hát, ami azt illeti, biztosan több van neki, mint az idesereglő magzatvédőknek... ugyanis legalább képes a reális mérlegelésre, és az eszével dönt.
2016. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, állításod szerint nem érdekel mások véleménye, mert helyes döntést hoztál. Oké, biztos így van, én elhiszem.


De akkor akkor meg nem mindegy miért sírtál? Minek foglakoztat?


Tudhatnád, ha okosabb lennél mint mi, hogy egy ilyen kérdést nem szerencsés kiírni ide, sem máshová. Főleg hogy itt teherbeesési problémákkal küzdő, évek óta gyerekváró nők is vannak. Teljesen mindegy, hogy nem akarsz vitát, ha az amúgy lényegtelen kérdésed rosszul érinti azokat akik meg azért vannak itt, mert évek óta nem esnek teherbe vagy többször elvetéltek. Ez ugyanolyan provokáció!


Ez a te dolgod, tartsd meg magadnak, vagy beszéld meg közeli barátoddal.


Engem műtöttek egy párszor már és egyszer sem ébredtem sírva. Sőt megkésett vetélés miatti műtétem is volt, akkor sem ébredtem sírva, pedig én akartam is, tervezett babát volt.


Hogy te miért sírtál, fingom sincs. Tudat alatt valószínűleg szarul érintett téged ez az egész. Többször írták már itt is, hogy magabiztosan becsattogott a nő az abortuszra, aztán évekig a halott gyerekéről beszélt, meg megemlékezett a születésének várható időpontjáról is. Szerintem - mivel ezt kérdezted - igenis szarul viseltétek, akármit akarsz hinni.

2016. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!