Szerintetek ez miért volt?

Figyelt kérdés
Ma voltam abortuszon. A szobatarsam mikor visszahoztak az altstasbol ugy ébredt, hogy zokogott.. elmondasa szerint nem akarta es nemis kototdott hozzá. En ugyanigy voltam. Felsem fogtam, hogy terhes vagyok. nemis akartam tudomast venni róla. Mikor en fel ebredtem az altatasbol enis zokogva ebredtem. ha nem kotodtunk a magzathoz akkor miért sirtunk tudat alatt ? akit bosszant az abortusz téma ne olvasgasson itt. es a negativ velemenyekre nem adok. Csakis a kerdesemre kerek vàlaszt. nem akarok abortusz ellenes es párti vitát. köszönöm.
2016. dec. 23. 19:48
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
36%
Lehetséges, hogy az altatásnál használt gáz mellékhatása.
2016. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
62%

Kérdezõ, itt senkinek nincs joga ahhoz, hogy ítélkezzen feletted. Azt tetted, amit helyesnek gondoltál, és biztosan nem könnyû egy ilyet végigcsinálni.

Feltettél egy kérdést, szóval én erre fogok válaszolni.

Szerintem lelkileg mégiscsak megviselt ez a beavatkozás, mégha nem is vallod be, biztosan megérintett. Ki kell heverni, fel kell dolgozni, amennyire lehet.

2016. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
19# köszönöm a valaszt :) es 19#-20# a normalis eszjarasotokat. ☺ igyvan nem könnyű út. senkisem direkt vagy hobbibol teszi ezt. :/ lehet mélyen tenyleg meg erintett ez a dolog es azért. :/ nem tudom. csak fura,hogy a mellettem lévő no is sirt/zokogott.. azért is tettem fel a kerdest itt mert egy orvossal sem birtam beszélni utanna.. csak az ápoló maradt.. de elég bután állt a dolgokhoz.. lehet direkt nem tudom de norm. valaszt nem kaptam. mondom hatha itt valaki volt igy es esetleg tudja mi valtja ki ezt es ad valaszt de rajtatok kívül csak a költözködés. :/
2016. dec. 23. 21:47
 14/35 A kérdező kommentje:
kötöszködés*
2016. dec. 23. 21:50
 15/35 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer bódítottak és érdekes módon én is zokogtam álmomban, ébredés előtt, pedig "nem volt mit siratnom". Nem abortusz miatt altattak, bár nőgyógyászati műtét volt.

Édesanyám mesélte a dolgot, ő volt az ágyamnál.

2016. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Lehet a félelem erzet , feszültség miatt . Végülis mar mind1. de csak kíváncsi az ember.
2016. dec. 23. 23:06
 17/35 anonim ***** válasza:
82%

Nem abortuszon volt, hanem szövettanhoz mintavételem tüdőből. Sírva keltem az altatàsból.

Akkoruban írtam is ki róla kérdést, mert én sem értettem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__5154..


Azóta sem tudom az okàt.

2016. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszod. azert segittel vele. :) lehet a stressz lehet ez.
2016. dec. 23. 23:32
 19/35 anonim ***** válasza:
80%

Térdműtétből ébredtem sírva és vacogva, simán nagamra rántottam a fölém hajló dokit. Az anesztes mondta, hogy az altató hatása miatt volt. Ráadásul egész nap ketyós voltam tőle, 5ször hívtam fel a férjem, hogy túl vagyok a műtéten, aztán elfelejtettem, hogy beszéltünk, ahogy az is hogy benn volt nálam.

Érdekes, hogy a.következő, szintén térdmūtétnél ébredés után azonnal teljesen képben voltam.

2016. dec. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is logika alapján döntöttél, de ez nem hat az érzésekre. Én is sokáig nem kötődtem a babámhoz magzat korában, úgy éreztem, hogy fel sem fogom. Így visszagondolva tényleg nem fogtam fel. Viszont mikor minimális vérzésem volt az elején, abban a pillanatban teljesen éreztem, hogy megráz az egész. Utána elmúlt.


Szóval szerintem vannak olyan érzések bennünk, amikről nem is tudunk és logikával ne lehet megmagyarázni.


Pl szakítás után egy csomóan úgy érzik, vége az életüknek. Pedig nincs.


Amúgy én egyszer ébredtem sírva gyerekként sérvműtét után. Féltem, hogy elrontja a köldököm az orvos, és ronda lesz. Állítólag félálomban kiabáltam vele. Persze előtte ez az érzés nem volt feltűnő. Utána sem, azt hittem megbízok benne.


Abba kell kapaszkodni, hogy a logikus döntések néha szembe mennek az érzelmi alapon hozott döntésekkel.


Ezért szállnak ki értelmes nők a bántalmazó kapcsolataikból, mások érzelmi alapon pedig bennemaradnak.

2016. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!