Mire szamitsak?

Figyelt kérdés
sziasztok... nem szeretnek itt vitat veszekedest... babat varok de az apaval mar egyutt sem vagyunk. mire erre a dontesre jutottunk addigra kicsusztam az idobol 1hettel. sikerult elinteznem megis, hogy ne kelljen megszulnom a babat... annyit tudok tesznek fel tobb tagitot es napok alatt fog lezajlani. megis hogy? megkell szulnom?

2017. jan. 7. 09:34
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

utolso... szetmentunk az apukaval igen tehat ezert nem szerettem volna semmikepp megtartani a babat...

a nogyogyaszom pedig ajanlott egy olyan megoldast ami szinten orvosi csak mas ag...

2017. jan. 7. 12:20
 12/37 anonim ***** válasza:
14%
Aha... az eredményen nem változtat, hogy megölsz egy kifejlett magzatot. Undorítóak vagytok az orvosoddal együtt, jól egymásra találtatok. Tán csak nem ő az apuka? Abba nem megyek bele, hogy orvosi etikai szempontból mekkorát vét az "orvos", és hogy börtönbe mehet érte..te meg szegényke, pont a 12. héten szakítottál a pasiddal, aminek semmi előjele nem volt, mint derült égből a villámcsapás ért, hogy délelőtt még imádtátok egymást, ebéd után meg kiszerettetek igaz? De komolyan, nem kap el a hányinger magadtól?
2017. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
8%

[link]


olvasgass

2017. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, hogy ha valami egyéni megoldást talált ki az orvosod, akkor nem hiszem, hogy bárki is tudna segíteni abban, hogy mire számíthatsz. Ha az a kérdés, hogy egy normál abortusznak mi a menete, arról sokan tudunk mesélni, de itt nem tudjuk, miről van szó.
2017. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
pszichiatriai indok eseten megszakithato a terhesseg. azert koszonom a valaszokat
2017. jan. 7. 14:21
 16/37 anonim ***** válasza:
15%
De ahhoz pszichiátertől kell szakvélemény... Ezek szerint van valami bajod... Mondjuk ez egyértelmű abból, hogy képes vagy 13 hetesen az abortuszra...
2017. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
65%

Kicsit utánaolvastam, elkezdett érdekelni a téma, ezt találtam:

Tágítás és kiürítés: Ezt a módszert a 12. hét után alkalmazzák. Ehhez az abortuszfogóra van szükség, mely egy ollószerűen nyitható és zárható eszköz. Zárt helyzetben bevezetik a méhbe, kinyitják, majd ismételt zárással olyan nagy részeket is el tudnak távolítani, ami a szívócsővel már nem menne, mivel ekkorra a magzat csontjai már megkeményedtek. Ha üresnek találják a méhet, a méhkaparás következik.

Tehát gondolom, műtét lesz, nem szülés.

2017. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
56%
Nem ertem miert bantjatok a kerdezot. Az nem bun ha 12 hetesen megy valaki abortuszra, de ha 1 hettel kesobb az mar baj? Egyepkent a pontos idot hogy mikor fogant a magzat, nem tudja az orvos sem megallapitani, az utolso menzi elso napjatol szamoljak. Mindenkinek sajat dolga eldonteni, hogy meg e akarja tartani a babat (legalabb is Magyarorszagon). Nem ismerjuk a kerdezo hatteret, valoszinuleg nem heccbol akarja megszakitani a terhesseget. Nekem sosem volt vetelesem, de ha akkor csuszott volna be aikor nem terveztem (suli, csaladi allapot, anyagi helyzet, betegseg, stb) moatt akkor lehet az abortusz mellett dontottem volna. Egyepkent mar 1 eve probaljozunk babaval a parommal sikertelenul. Ezt csak azert irom le, hogy tiszta legyen, hogy nem huszoneves abortusz parti vagyok. De ezt mindenkinek sajat maga kell eldontenie. Viszont en szolnek az apanak is a dontesemrol, hiszen a kettonk babaja lenne...
2017. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
az apa megvert mikor megtudta, hogy kicsusztunk az idobol... addig mindennap akarta a babat velem egyutt... aztan hirtelen o megsem... es engem sem. nem szeretnem ilyen emberrel osszekotni magam tovabbra... egy eletre egy gyerek miatt sem!!! es tudok tukorbe nezni... ugy ahogy rengeteg masik no...!!!! abortusz csak akkor van ha mar van szivhang!!!7 hetesen akar! akkor nem gusztustalan?! alairom, hogy most nagyobb es fejlettebb... de sajnos igy alakult... koszonom annak aki hasznos valaszt adott
2017. jan. 7. 15:18
 20/37 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, nyugodj meg. A te tested, te döntöd el, mi történik.


A 13 hetes magzat meg rohadtul nem kifejlett. Lehet, hogy hasonlít már egy csecsemőre, de nem kifejlett.

2017. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!