Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem kívánt terhesség esetén,...

Nem kívánt terhesség esetén, ha már megvan az ultrahangos papír a terhességről, mennyi idő alatt adnak időpontot altatóorvoshoz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 20:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem tudom. Szerintem azt a kórházban intézik már. Előtte viszont kell csvsz-be menni 2x, és pár egyszerű vizsgálatot is meg kell csinálni pl vérvétel és ekg. És ezekkel együtt kell megjelenni a kórházban Mikorra megkaptad az időpontot.
2017. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszönöm,igen ezeket tudom,laboros papírral kell menni altatóhoz műtét előtt,csak hogy kb mennyi idő alatt adnak hozzá időpontot?
2017. jan. 31. 22:05
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Intézménytől függ, de Legkésőbb a betöltött 12. hétig vagy még 2-3 héttel korábban, hogy betöltenéd.
2017. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Teljes mértékben kórházfüggő. Nekem eddig missed ab miatti küreteim voltak (sajnos több is), ezekben az esetekben akkor kellett az altatóorvossal konzultálni, amikor már bent feküdtem a kórházban (akár a műtét napján, reggel) és az abortuszra várókkal is ugyanez volt a helyzet. Az anesztes konzultáció ugyanúgy része a műtéti előkészítésnek, mint a laminária felhelyezése. Van, ahol már előző este befektetnek emiatt, máshol csak reggel kell intézni mindezt.
2017. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Kérdező!

Tudom, hogy nem a kérdésedre válaszolok, ne haragudj! Megkérdezhetem, hogy miért döntöttél az abortusz mellett? Csak mert nekem is volt még jó pár éve, és azóta fokozottan érdekel a téma.

2017. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Én akkor léptem vissza, mikor láttam ultrahangon. Ott volt egy dobogó szívű pici ember, kéz, láb, fej jól látszódott. Nem akartam megölni. Addig azt hazudták nekem, hogy csak egy sejt csomó. Hazugság. Megszültem, már nagyfiú. Nagyon szeretem. Téged nem indított meg a kicsi látványa?
2017. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Ne tedd. Egy életre bánni fogod. Hidd el, tapasztalat. Ha születik egy gyereked, nagyon sokszor eszedbe jut majd ő. Van segítség, végső esetben az örökbeadás. Ilyenkor is megismerheted ha felnő és nem veszed el az életét. Írj, ha segítség kell!
2017. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Annyira szeretem ezeket a jövőbelátó, nagy bölcs megszólalásokat, hogy egy életre bánni fogod, meg lelki traumát okoz egesz életed végéig stb stb.... Mégis honnan tudjatok ennyire hű de nagyon biztosan, hogy a kérdező ban ő fogja-e. Tapasztalat, tapasztalat....Ja értem, szóval ha te megbántad, akkor az azt jelenti, hogy mindenki más is megfogja. Logikus... Az én ismeretségi körömben is vannak olyan lányok, akiknek volt abortuszuk és érdekes módon egyik sem bánja, sőt...Nem akarták egyáltalán a gyereket, ezért vetették el és tudják, hogy jó döntést hoztak, nem lelki sérültek és semmi ilyen. Tehát nem kéne biztosra állítani olyat, amit nem tudsz!! Van erre is és van arra is példa!
2017. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

"Az én ismeretségi körömben is vannak olyan lányok, akiknek volt abortuszuk és érdekes módon egyik sem bánja, sőt."


Ezaz fajta ismeretségi kör nem minket minősít. Te is voltál olyan kicsi és anyukád már akkor örült neked. Nekünk legalább van szivünk és nem csak magunknak élünk és bizony számít az emberélet.

2017. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosító videókat,egy 35 éves 1 gyermekes anyuka vagyok,szóval tudom hogy mit miért teszek és nem egy meggondolatlan döntés,ki így ki úgy gondolkodik ezzel a témával kapcsolatban,(hozzáteszem a védekezés megvolt),de senki nem tudja előre miért és hogyan kell majd döntenie!
2017. febr. 2. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!