Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhességről...

Veszélyeztetett terhességről papír szükséges a nőgyógyásztól, ha szülési szabadságra akarok menni? (TGYÁS, a szülést megelőző 28. naptól. )

Figyelt kérdés

Mert a körzeti orvos csak ennek meglétekor akarja kiállítani a munkáltatóm felé a passzív állományba vételemhez szükséges papírt.

Nem értem miért kellene veszélyeztetettre mennem, ha nem vagyok az, és eleve jár jogilag a 28. naptól a TGYÁS.



2013. febr. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is csak úgy írt ki! A terhesség végén lehet e nélkül tgyásra menni! Azt nem tudom sajna hanyadik héttől! De a nőgyógyász simán kiállítja a veszélyeztetettet!
2013. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már csak 28 nap van hátra a szülésig?
2013. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan papírt nekem a nőgyogyim adott, azt vittem a háziorvoshoz, és ő adott papírt a munkáltatóhoz. De nem volt semmiféle panasz, vagy veszélyeztetés ráírva. Egy papír volt a Terhességi Gyermekágyi Segély igénybevételéről
2013. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, hétfőn (02.11.) leszek 28 nappal a szülés előtt. Múlthét péntekig dolgoztam (02.01-jéig). Most már jó lenne pihenni, erre össze-vissza kezdenek küldözgetni a papírokkal, remélem nem lesz gond, ha később viszem be a munkahelyemre, mint hétfő.

Nem tudom, hogy a nőgy. doki miért nem tudta ezt, megint várhatom a soromat nála.

2013. febr. 9. 19:09
 5/5 anonim válasza:

nem kell hozzá veszélyeztetettnek lenned

igen, szülést megelőző 28. naptól jár thgys

2013. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!