Kinek mi a tapasztalata az abortusztablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
abortusz,abortusztabletta

2017. febr. 19. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Magyarországon nincsen forgalomban, így rossz helyen, ráadásul rossz kategóriában is érdeklődsz.
2017. febr. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon fájdalmas görcsöket okoz, és van, hogy műtéttel kell befejezni. És max 8 hétig lehet, minél nagyobb a baba, annál veszélyesebb. Hanyadik hétben vagy?
2017. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

M.o.-on csak esemény utáni tabletta van, amúgy, ha már bizonyítottan terhes vagy, marad a műtét. Külföldön van tabletta, rettenetes fájdalommal, horrorisztikus vetéléssel és gyakran komplikációkkal tud járni. Nekem csak a műtétről van tapasztalatom.

Amúgy teljesen meg vagyok győződve róla, hogy akik az abortuszt választottuk/választjuk "megoldásnak" egy nem kívánt terhességre, csak nagyon keveset tudunk arról, hogy mi történik ilyenkor velünk és azzal, aki odabent van. :'-(

2017. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Angliában élek , itt van abortusztablettára lehetőség.
2017. febr. 20. 13:17
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
A babádnak már ver a szíve és téged szeret legjobban a világon!
2017. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Ha a kisbabád a méhedben szólni tudna, elmondaná, hogy már dobog a szíve és érzékeli a Te szívdobbanásaidat is, hogy alakul a keze és lába, símogatja őt a víz, próbálgatja szopni az ujjait, hallja a hangodat, szereti, ha hintaszékben ringatózol, és fülel, amikor zenét hallgatsz. Ha beszélni tudna, elmondhatná, hogy Hozzád tartozik, és ragaszkodik Hozzád. Ma még nem tudod, fiú vagy lány, és fogalmad sincs, hogy mennyi örömöt tartogat a léte. Vállald el és szeresd! Meglátod, megéri.
2017. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

És? Mi van ha ott élsz? Ott nem lehet rendesen védekezni?

Ha ott élsz, ott kérdezősködj...ne itt, ahol ez nem legális.

2017. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó vagyok. Miért kellett lepontozni? Milyen tapasztalatai lehetnek egy hazai nőnek ab tablettával kapcsolatban, mikor ilyet itt nem használnak? Miért nem az ottaniakat kérdezgeti? Esetleg az orvost aki megállapította a terhességet? Most komolyan.
2017. febr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert lekezelő vagy és anélkül, hogy ismernéd a kérdező történetének hátterét vagy akar csak egy kis részletét, azonnal itelkezel, hogy "Ott nem lehet védekezni?".... Nem is tudod miért akar abra menni, lehet beteg a gyerek, lehet védekezés mellett sikerült be stb stb, de az első dolog, hogy ítélkezel... Plusz hazai nőnek is lehet tapasztalata abortusztablettával kapcsolatban, ugyanis van aki külföldre ment emiatt, olyan helyre ahol van erre lehetőség. Legközelebb talán normális hangnemben válaszolj és ne törj rögtön más feje fölött pálcát, ha azt sem tudod miről van pontosan szó..!!
2017. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
1%
Persze persze kedves utolso hisz mind tudjuk hogy itt mar "mindenki vedekezes mellett esik teherbe",es egyebek. Kedves utolso elotti,igazad van,es zoldujjat adtam neked. Mikor lehet mar folfogni azt,hogy Magyarorszagon NINCS abortusztablette. Ennyi. A kedves kerdezonek ott illene erdeklodnie,meg kerdezoskodnie ahol most eppen el,ami ez esetben nem Magyarorszag. Valoszinuleg nem is beszeli az ottani orszag nyelvet.:DDD sok ilyet lattam,es hallottam mar,beszeltem angolul,nemetul,olaszul,szlovakul,egy masik magyar emberhez,fingja nem volt arrol h mirol beszelek,csak kamillazott..:DD nem is tudtak h en is magyar vagyok,fel sem tunt nekik,aztan megstolaltam magyarul...:D orultek mint kutya a farkanak...:D es egyebkent nem ez az elso kerdes amit olvastam itt az ab.tablettarol. fogjatok fol,hogy nincs Magyarorszagon. El kell menni a szomszedos orszagokba,pl. Ausztria,es egyebek,Anglia,es Hollandia bar az nem a szomszed. Munchen,Nemetorszag. Egy valagnyi penz+szenvedsz mint a rosseb.:D
2017. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!