Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy 20 év feletti férfitől már elvárjátok, hogy legyen szexuális tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ha 21 évesen még szűz lenne, akkor az elriasztana, vagy negatívan befolyásolna titeket? Fontos egyáltalán potenciális kapcsolat előtt tisztázni a dolgot?

2017. febr. 3. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem várom el, nem zavarna, hogy szűz. Főleg ha csak 21 éves. Akkor még meg se lepődnék. Ha Közeleg már a harminchoz, akkor igen, de ott mondjuk inkább a korkülönbség akadályozhatná meg a potenciális kapcsolatot. 19l
2017. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Kiegészítés: szerintem szóba kerül az ilyen vagy a kapcsolat előtt vagy utána, legalábbis engem érdekel hogy hogy áll a dolgokhoz ezen a téren. Ha hazudna, az már zavarna.
2017. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hazudnék, legfeljebb ha nem kerülne szóba, én nem hoznám fel. De végül is ha ez döntene, akkor az már régen rossz.
2017. febr. 4. 00:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Van sok akit nem zavar, de sok szerintem lúzerségnek tekinti ezt.
2017. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem én így leszek... én ezt írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..
2017. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden lánynál kizáró ok, ha egy srác huszonévesen még szűz. Muszáj lesz hazudnod, ha valaha lesz olyan lány, aki a külsőd ellenére összejön veled.
2017. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont 21 volt az előző partnerem, amikor lefeküdtünk. Ő még szűz volt.

A lánytól függ, hogy hogyan áll hozzá. Van, akinek izgató, van, akinek nyűg egy tapasztalatlan tanítgatása.

2017. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Azt viszont elvárom, hogy ne legyen töketlen és ő udvaroljon. Volt szűz "pasim", meg sem csókolt magától, mintha nem lett volna rá igénye. Azt éreztem, hogy nem kíván. Ekkor még nem tudtam, hogy szűz, mikor meg elmondta már ki voltam ábrándulva belőle, csak én is hülye voltam és tologattam a szakítást.
2017. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!