Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vetélés. Van valami tabletta...

Vetélés. Van valami tabletta 1-2 hét után?

Figyelt kérdés
8 napja lefeküdtem a párommal.. ez volt az első.. nem jött ki semmi sperma.. elovaladek azt nem tudom.. De a párom szerint nem.. és elfelejtettünk védekezni.. szerda óta kis alhasi fájdalmam van.. és kedden-szerdán eléggé nagy volt az étvágyam..Most már rendes.. tegnap enyhén fájt a fejem de az állítólag a front miatt volt.. de az semmi na mindegy.. a kérdés az lenne, hogy ( ha mégis terhes lennék, tudtommal 2 hét után lehet terhességi tesztet végezni ) akkor korai vetélést lehetne alkalmazni? Vagy van olyan gyógyszer ami nem abortusztabletta, de " eltávolítja a babát a méhből " ? Tudom.. ez nem normális dolog.. de még csak 16 éves vagyok..És nem szeretnék gyereket még..

2017. márc. 19. 18:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%
#19, most a helyedben nagyon szégyellném magam... mert valóban, statisztikai valószínűsége annak is van, hogy holnap kilép az utcára, és a fejére esik egy UFO... most elrémiszteni akarod a szextől? Mert annak sokszorosan nagyobb az esélye, hogy ilyen beszólásokkal tönkreteszik valaki nemi életét, mint annak, hogy elkapja a "Hív"-et... (különben az mi a fene amúgy? - vagy a HIV-re - humán immundeficiencia vírus -gondoltál?)
2017. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%
Egy jo tanacs,ne szexelj,es kezdj el imadkozni hogy nelegyel terhes. Ha meg igen,akkor abortusz,es kell a szuleid beleegyezese is. Csak kulfoldon van abortusz tabletta. 600-700euro egy darab,(ha nem tobb) korhazankent ez is valtozo. Horrorisztikus vetelest idez elo rengeteg verrel,es legtobb esetben kell mutetet vegezni utana hogy kitisztitsak. En nem ertem a mai fiatalokat. 1: mi az hogy "elfelejtettunk vedekezni" ?? Ez olyan,mint amikor sokan irjak itt is hogy "veletlenul teherbe esett". Nevetseges,felelotlenseg es irto nagy tudatlansagra vall. Sok idiota. Ennyi idosen nekem nem a szex jart a fejemben ,hanem tanultam. 23Eves vagyok,es sosem "felejtettem el vedekezni" sosem tortrntek "balesetek" es sosem lettem "meg veletlenul sem terhes". Sot van egy macim akivel maig a napig alszom,kisgyerekkorom ota. Buszkek lehetnek majd rad a szuleid ha az vagy. Csinalj tesztet,most mar ki kell hogy mutassa.
2017. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
#22, sacckb minden szavad hazugság.
2017. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, miért is? Mindenben igaza van a 22esnek.
2017. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
65%
Megint itt egy idiota akinek jol esik kötözködni....igenis megérdemli ha 16 évesen ennyi esze van...ha sexelni van esze legyen esze gondolkodni is!!!! És tök mindegy hány éves.....
2017. márc. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!