Több mint 4 hete volt egy abortuszom és azota voltam a párommal 3 szor simán csináltam terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
4 napja és negativot mutatott és tegnap is csináltam és nagyon halványan megjelent a második csik pár perc után láccik oda rajdolodik a fényen szerintetek??????
2017. ápr. 4. 14:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Remelem, kamu!!! Szavak nincsenek az ilyen kretenekre. 👎
2017. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Mondd, hogy muszáj volt elvetetni, szörnyen megviselt, de próbálkoztok tovább.
2017. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Nálatok se anyádék voltak hülyék.....
2017. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

Könyörgöm, mondd, hogy kamu!


A két abortusz - mert 99%-hogy terhes vagy - árából egész évre megoldott a védekezésetek kb.

2017. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
Egész évre?? Inkább 5 évre spirállal! De hát a hülyéséget ugye nem lehet gyógyítani!
2017. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Kérdező,

1, igen lehet hogy terhes vagy

2, undorító hogy szinte várakozás nelkul kepes voltál ujra szexelni

3, arra szavak sincsenek már nálam hogy nem védekeztetek...

Ezt csak akkor tudná bevenni a gyomrom ha azt irnad hogy az abortusz nem rajtatok mult.. Hogy doki mondta nem kell a hat hetet kivárni... Hogy szeretnétek ujraprobalkozni..

2017. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Nos kedves, én nem ítélem el az abortuszt, amennyiben elkerülhetetlen eseménysorozatok és körülmények indokolják, mint végső megoldás. Így nyilván a te esetedben sem ítélhetem el, mert pl az általad produkált primitívség megfelelő indok, hogy inkább sose vállalj gyereket. Nagyon bízom benne, hogy egy 16 éves butácska bakfis vagy, es egyszer kinövöd. A jövőbeni gyereked érdekében...mert amilyen előrelátó vagy, úgyis lesz gyereked....
2017. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
Előző frappáns a válaszod 😂. #16 vagyok én sem ítélem el az abortuszt... De ez eleg gáz. Terhes lesz.. Elveteti.. Meg se fordul a fejében hogy védekezzen.. Vajon újra megy abotuszra?? Es aztán? Mondjuk nekem pont mindegy.. Csak néha bizonyos következtetésekre jutok. Pl ide tudott irni, tehát van internete! Feltételezhető hogy eszköze is van hozzá.. Vagyis jutna penz óvszerre is vagy fogamzásgátlóra... Arról nem is beszélve hogy olvasgatni is tudna a böngésző segítségével.. Hogy a túróban eshet meg az megis hogy abortusz után szinte várakozás nélkül és védekezés nélkül ujra szexel.. Minimum beirnam keresőbe hogy "abortusz után együttlét".. Vagy valami hasonló! Szerintem én ezt nem fogom megérteni..
2017. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem sikerult az abortusz, terhes vagy;)
2017. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetsz terhes, ha voltattok vedekezes nelkul egyutt.

Szeretnel babat? Muszaj volt elvetetni? Vagy nem is abortusz volt hanem missed ab muszeres befejzes? Nekem azt mondta a doki, hogy 3het szexmentesseg utan probalkozhatunk(veteles befejezesem volt)-viszont en inkabb kivartam az elso mensit es kontrollt is(6het).

Ha viszont nem szeretnel babat vedekezzetek, mert ilyenkor egyes velemenyek szerint konnyebb teherbeesni..

A csik lehet szaradasi csik is,ha nincs szine. De par nap mulva csinalj ujat!

2017. ápr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!