Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortuszom volt 2 es fel...

Abortuszom volt 2 es fel hete. A terhessegi teszt meg mindig azt mutatja ki, hogy terhes vagyok. Normalis ez? Mennyi idonek kell eltelnie, hogy ismet negativat mutasson?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindenkinél más.Van akinél 2-3hétnek kell eltelnie,van akinek hónapok múlva áll vissza.Ne aggódj!
2010. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem akartad megtartani vagy más okból kellett elvenni?
2010. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2 babam van, mind a ketten kicsik, a legkissebb most egy eves. Vedekeztem,de terhes lettem. Nagyon nehez volt, hogy elvetessem.
2010. jún. 24. 17:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem abortuszom volt, sajnos vetéltem. A történtek után 1,5 héttel még nekem is pozitív volt a tesztem, olyannyira, hogy egy pillanat alatt erősen megjelent a 2. csík (sokkal erősebben, mint a vetélés előtt 2 héttel). A dokim mondta, hogy kell egy kis idő, hogy kiürüljenek a hormonok.
2010. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
13%
Nahát..:( Más él hal azért, hogy legyen gyereke, te meg elveteted, azért, mert van 2! Elfért volna ő is!! Majd mit mondasz a gyerekeidnek?: Lett volna egy kistesótok, de megölettem:'( Komolyan sírni tudnék...:S Nem bántani akarlak ezzel, csak nagyon fáj... Mi próbálkozunk, de még nem jött össze a baba. Te meg csak úgy eldobod?:S Lett volna más megoldás is sztem.. Na mind1.. Te dolgod, te életed..
2010. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Normális, hormonok miatt.. Szerintem mindenkinek a magánügye az abortusz nem kell belekötni senkibe, a gyerekeknek meg nem kell tudniuk róla.
2010. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%

Mi az h nem kell tudniuk róla?

Azt hiszitek h ezzel el van intézve..:O Egy emberi életete kioltott! Nem adta meg a lehetőséget h megszülethessen...! Meg se érdemli h a 2 gyereke szeresse! Ki fogom deríteni h ki ez és elmondom a gyerekeinek!!! Hagy tudják csak milyen "anyjuk" van..

2010. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
jesszusom te nem vagy normális, mi közöd van hozzá?? van 2 gyereke minden energiát rájuk fordít.. és 1 évesnek hogy magyarázod el? Hm? Kitudja milyen okból történt.. de még egyszer mondom MAGÁNÜGY. Ehhez neked semmi közöd sincs. és hogy pont te felül bíráljad az Ő döntését..
2010. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
76%
Te jó isten.. Egy kicsit felháborító az előttem író! Tényleg az ő magán ügye, lehet anyagi gondokkal küzd és nem fért vna már bele egy 3ik.. ez miatt nem kell elitélni mást!!!! Lehet teljesen más oka van, neke meg itt habzik a szád! Az ilyennek miért kell beirnia? Sztem tudta nagyon jol hogy mit tesz.. nem kell kioktatni, sajnálom azokat is akiknek nem sikerül de akkor is, álljon meg a menet! Ha esetleg össze jönnek a gyerek neked, már előre sajnálom a picit...
2010. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
74%
az előző voltam és a 17:43nak szólt, és az hogy a többi 2 gyerek nem tud róla sztem teljesen normális.. Miért kell nekik tudnia róla??? Majd esetleg ha felnőtt emberek lesznek.. akkor talán megértik és lehet hogy ők is fognak iylen helyzetbe kerülni...
2010. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!