Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem már sajnos volt 2...

Nekem már sajnos volt 2 abortuszom. Az első 2 éve. A 2dik pedig 6 és fél hete. A párrommal a hétvégén nem védekeztünk lehetek terhes? Mennyi idő után jelentkeznek a terhességi tünetek? Mennyire lesz egészséges a babám ha esetleg terhes lennék?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 10:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az első terhességemnél meg csak 18 voltam és meg nem éretségiztem le ezért nem tartotam meg.a masodiknál meg most 20 de első éves egyetemista vagyok ezért nem válaltam be.
2008. szept. 10. 10:43
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj hogy negatív véleményt írok,de nagyon felelőtlen vagy!!! 2x volt abortuszod és nem védekezel???? Más foggal körömmel harcol egy egézséges terhességért,bújja a peteérés kalkulátort,az ovu tesztet,a mkroszkópot,és végül sírva fakad mert megjött neki,te meg csak úgy dobálod el a magzatokat??? szégyelhetnéd magad!!!!
2008. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az előttem szólóval. Én 9 hónapja küzdök, hogy teherbe essek. Azt írtad 6 és fél hete volt a 2. abortuszod mert nem tartottál igényt a gyerekre és most azt kérdezed, ha újra teherbe estél egészséges lesz-e a baba? Miért, ezt most nem dobnád el? 2 hónap alatt nem sok minden változhatott...
2008. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Persze, csak felelőtlenül dugni a nagyvilágba! Szegény, meg nem született gyerekek... Őket sajnálom, téged meg csak lesajnálni tudlak.
2008. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ekkora felelőtlenséget,már ne is haragudj! Szerintem neked nem is kellene 30 éves korod előtt a gyerek fogalmára gondolni! Egy ilyen felelőtlen nőnek minek gyerek? Én ezzel nem dicsekednék a helyedben, hanem elgondolkodnék! Ha ennyire félsz az újabb teherbe eséstől, akkor vegyél óvszert, az olcsóbb, mint egy abortusz. Én nagyon abortusz ellenes vagyok!!!
2008. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha már 2x voltál terhes,v.színü tudod,hogy milyen.De ekkora felelötlenséget!!!!!!Sok nö meg szenved,hogy babája legyen.Mi is 11 hónapot vártunk a lányomra.Ne haragudj,de ilyet le sem mernék írni....

Miért nem íratsz tabit???Pláne hogy egyetemista vágy,nem vagy egy h...e gyerek!!!!!!!!

2008. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
83%

én elvesztettem 11 hetes magzatom decemberben!

9hónapja küzdök egy babáért és nem jön össze és sokat sirok miatta!én lennék a legboldogabb ha már két gyereken tul lennék de az első se sikerül és te 2t eldobsz mert nem kell?!!!!!!

2008. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem hogy védekezni...még helyesírni sem tud.... Egyetemista?? Ja első éves...vagyis 9 napja ...félévig sem fogod húzni!!! Inkább jártál volna felvilágosító órákra...

A legelső véleményező!!!

2008. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tünetek kb 2 héttel az aktus után jelentkezhetnek, mert a fogantatástól a beágyazódásig kb 1-1,5 hét telik el. szóval a várt mensi környékén érezheted. Ha a baba be tud ágyazódni, akkor már jó, hiszen nem régen volt a műtét, nem tudni mennyire vastagodik meg a méh nyálkahártyája. De ha nem szeretnél babát, mert gondolom így van, tényleg jobb lenne, ha védekeznél! A teherbeesési esélyeidet csökkented az abortuszokkal, s egyszer lehet, hogy még szeretnél babát!
2008. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hat csak annyit mindenki könnyen eltudott itélni de a helyembe lehet ti se tettetek volna mast ide most mindent nem lehet leirni es nem tudtam kifejteni h miért nem tartotam meg a második babát nem azért mert nem akartam hanem mert nem volt egészseges elkezdtem vérezni és az orovosom javasolta az abortuszt.
2008. szept. 11. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!