Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idon belul johet a mutet?

Bebirepus kérdése:

Mennyi idon belul johet a mutet?

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest az ekezet hianyaert. A kerdesem a kovetkezore ertendo:

Hetfon leszek 9+1 hetes (menstruacio alapjan) ha a jovo het vegen tudok csak elmenni a CSVSZ-be akkor nem csuszok meg ki a 12 hetbol? Arra vagyok kivancsi, hogy mennyi idon belul mutenek? Tehat ha pl valaki a 10-11. hetben megy csak a CSVSZ-be akkor 1-2 heten belul is sor kerulhet a mutetre?

Oszinte leszek prenara kedden megyek, es attol teszem fuggove. Kerlek a kerdesemre valaszoljatok, ne a az esetleges dontesemet biraljatok. Koszonom


2017. ápr. 29. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, szerintem ki fogsz futni az időből. de amúgy pontosan milyen betegségtől félted a babát?
2017. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Úgy tudom prena alapján nem lehet elvégeztetni a műtétet.

Van rá esély hogy kicsúszol az időböl, a kórház is kérdéses mikorra ad időpontot.

De talán pont beleférsz az időbe, főleg ha uh szerint kisebb a terhesség.

2017. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy melyik Családvédelmihez mész, teljesen kötetlen. Próbálj egy másik közeli intézményben időpontot kérni. Ne a bürokrácia miatt csússz ki az időból, ha el akarod végeztetni!

A műtét ideje kötetlen. Ha voltál dokinál már egyeztetni, nyilván szólt, hogy minél előbb kerüljön rá sor... Nekem 2 hét alatt lezajlott az egész, a terhesség megállapítása és a műtét között. Vizsgálatokkal, tanácsadással együtt.


Ne húzd az időt, ha bizonytalan vagy!

2017. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező

Megtudhatjuk milyen betegségtől félted a babát?

2017. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha prenatale test magas rizikot mutat akkor tovabbkuldenek mas vizsgalatokra.

Ha a baba beteg akkor nem kell betartani a 12 hetes hatart

2017. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!