Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lekezelőek a kórházban azzal,...

Lekezelőek a kórházban azzal, aki abortuszra megy?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, nem tartom meg.

Viszont 2 ember is mondta, hogy ő biztos nem menne állami kórházba, csak magánba, mert itt a nővérek beszólogatnak majd, lekezelőek lesznek és az ember semmit nem tud tenni ellenük...

Csak a magánintézmény, amit kinéztem, oda-vissza 4 óra kocsival, nem tudom, mi legyen.


Amúgy itt a kórház nemrég lett felújítva, kapnék VIP-szobát (bár nem tudom, hogy egy állami intézményben ez mennyivel jobb) és itt lenne a saját orvosom is.


2017. ápr. 30. 11:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Ez lutri. Sokszor azzal is lekezelőek, akik épp megszülte, vagy aki azért fekszik bent, mert a vérnyomását állítják be vagy a reumáját kezelik. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy ha lekezelőek is, az azért van, mert abortuszra mentél, hanem bárhol, bármikor és bárkit ki szoktak tüntetni ilyen remek bánásmóddal.
2017. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Velem normálisak voltak. Lehet, hogy függ az intézménytől, az ott dolgozók hozzáállásától stb. Mondjuk mivel én is eü-ben dolgozom, el is várnám, hogy ne úgy beszéljenek velem mint akit a seggükből rántottak elő. Ha én így beszélnék a betegeinkkel hamar kirúgnának. Ez rájuk is ugyanúgy vonatkozik. Nem az a dolguk, hogy ítélkezzenek(arra ott vannak a megrögzött magzatvédők és társaik), hanem a munkájukat végzik.
2017. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Amikor nekem be kellett feküdnöm pár napra, több ab-s is feküdt mellettem, senkit nem bántottak. De úgy gondolom, a tahó nővér azzal is tahó, aki nem ezért megy be.
2017. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
24%
jaj, te az a lányka vagy, akinek a nagyszülei orvosok, a pasija egész családja orvos, és azért megy magánba, hogy meg ne tudják... tegnap azon érdeklődtél, viheted-e a saját orvosod... de nem találom a kérdésed, törölték? Akkor ezt is fogják (amúgy nem gonodlom, hogy magánkórházba az az orvos megy be dolgozni, aki akar...)
2017. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Nem az vagyok.

Írtam is, hogy az szól az állami mellett, hogy itt a saját orvosom végezné a beavatkozást.

2017. ápr. 30. 12:25
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Abszolut semmi kozuk hozza,plane hogy ha az ember 30ezer forintot fizetett erte hogy megcsinaljak,es plusz a vip szoba ha azt szeretned. Ha meg megis,akkor szolj nyugodtan vissza nekik. Vagy hagyd oket a francba.
2017. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

18 évesen nem fogok gyereket szülni.

Gondolkoztam, átbeszéltem ezt az egészet anyával és az orvosommal is, akitől terhes vagyok, ő is megmondta, hogy nem akar gyereket. Ha megtartom, támogatna anyagilag, de soha ne keressem ezzel.

Más céljaim vannak az életben.

2017. ápr. 30. 12:57
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

Elgondolkodott, nem retartált, nem az volt a kérdés, hogy mit tegyen.


Kérdező, ez nem jár olyan huzamos kórházi tartózkodással, hogy sok bajod legyen velük. Az orvosod a saját lesz, engem inkább az érdekelne, hogy az legyen normális. A nővéreknek meg van elég dolga, meg ha képp nincs is többnyire inkább szarnak az emberek fejére, nem azzal foglalkoznak, hogy ott settenkedjenek körülötte, hogy lekezeljék.

2017. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

* Gondolkoztam, átbeszéltem ezt az egészet anyával és az orvosommal is, plusz azzal is, akitől terhes vagyok, ő is megmondta, hogy nem akar gyereket. Ha megtartom, támogatna anyagilag, de soha ne keressem ezzel.

Na így helyes, kimaradt egy rész.

2017. ápr. 30. 13:03
 10/35 A kérdező kommentje:

Persze, hogy anya nem így döntött, mikor apával már 1 éve házasok voltak, akkor már elvégzett két egyetemet, biztos állása volt. Tehát ÉLT előttem.

18 évesen szerintem nem az a dolgom, hogy gyereket szüljek.

2017. ápr. 30. 14:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!