Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha abortuszra szeretnek menni...

Ha abortuszra szeretnek menni es sajnos csak ket hetem van akkor hova menjek nogyogyaszhoz? Fogad a sajatom ha azt mondom, hogy nekem nagyon surgos lenne ez meg ez miatt?!

Figyelt kérdés
Vagy elkell mennem a korhaz surgossegi nogyogyaszatra ?
2016. nov. 2. 20:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha ennyire sürgős be mehetsz a helyi szakrendelésre, bekopogsz elmondod, hogy nincs időpontod de szeretnéd, hogy megvizsgáljon a doki mert sürgős. Fogadnia kell,max vársz pár órát. Vagy maszek ha fogad, minél hamarabb.... De egyébként pár helyre menned kell majd még a nőgyógyász után... Szóval igyekezned kell...
2016. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
21%
Mi lenne ha felhívnád és megkérdeznéd tőle? Én biztos nem venném hátrébb a betegeim egy abortusz miatt, de ha megbeszéled vele, kiderül. Ha megtolod 10-20 ezerrel biztos fogad. Amúgy meg mit tökörésztél eddig? Már majdnem teljesen ki van fejlődve a magzat.
2016. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam egyutt a baratommal a szerint csak 7 hetes vagyok . Es ez tuti mert maskor nem voltunk egyutt . De azt mondtak h utolso menzesztol szamitjak igy mar 10 het . Szoval a baba tuti h nincs 10 hetes , de nemtudom h ilyenkor h szamoljak az abortuszt
2016. nov. 2. 20:26
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
fogantatás előtti két hét, tehát 10 hetes. és így számolják ott is. nagykorú vagy?
2016. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
7 hetesen esti vizeletbol is kimutatja a terhesseget a teszt? Ha a tunetek mar megvannak ?
2016. nov. 2. 20:51
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó menstruációtól számolják így tényleg 10 hetes vagy,szóval van 2 heted. Nagyon húzz bele. Amúgy hogyhogy csak most vetted észre? Nem vagyok abortuszellenes,de ebbe a szívem belefájdul most,az én babám egy kész kis csoda volt már a 12hetes ultrahangon 😔
2016. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Még tesztet sem csináltál? Mire vártál eddig?
2016. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
Igen kimutatja, de te nem 7 hetes hanem 10 hetes vagy, mikor már a szemöldöke is megvan. Vagy arra vársz hogy még jobban kifejlődjön? Lehet már így is kicsúsztál az időből.
2016. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ez nagyob bonyolult . Fogamzasgatlot szedtem rosszul ereztem magam tole es abbahagytam . De azota nem multak a tunetek . Sajnos hipohonder vagyok szerintem ezert csak spanoltam magam es spanoltam de tesztet nem mertem csinalni. Mostanra szedrem ossze magam de a tesztem negativ. Amugy 19 vagyok es nem vagyok felelotlen . Szoval akkor mar kikene mutatnia ilyen este is ?
2016. nov. 2. 20:58
 10/25 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom
2016. nov. 2. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!