Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki tud konyorgom segitsen a...

Csak_egy_lany kérdése:

Aki tud konyorgom segitsen a valaszaval?

Figyelt kérdés
lehet hogy terhes az egyik baratnom. tudom fiatal nagyon. 13 eves. es lehet teherbeesett es 19 eves fiutol. el lehet vetetni titokban? vagy ott feljelentik a palit???? konyorgommmm valaszoljatok
2017. máj. 3. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet titokban elvetetni, mivel szülői beleegyezés kell hozzá és nem mellesleg kb. 30e Ft-ba kerül.

A palit feljelenthetik, és a családra ráküldhetik a szoc. munkásokat is.

2017. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
77%

"És most olyan szellemi értékeket termelek, amik sokaknak segítenek." - az lehet, hogy teremtesz, de hogy nem itt, ahol a 13évesnek azt javaslod, hogy tartsa meg a gyereket, az fix...



sajnos a liliomtiprás korhatárát levitték 12 évre a 14ről...

de amúgy meg nem kell megmondani ki az "apa". Szülőknek mindenképp tudni kell, hisz nélkülük nem tudja elvetetni

2017. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
24%
Az utolsónál az igazság, egy 18 év alattit kell megnevezni lehetséges apának, és kész. A szülők nem kihagyhatóak.
2017. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
65%
Aha, a hülye 19 éves helyett még mártsanak be egy kiskorút. Ez aztán az "erkölcsös" megoldás!!!
2017. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
49%

2 valasztas van...

1. Vagy most szol az anyukájának es abortusz es srac balheba...

2. Tuti jol eltitkolja es majd hamarosan kiderul mert no a pocak na meg ugyis kijön onnan megszületik.. Es akkor se lesz 18 a csaj tehat doki keze alá kerül srac balhéba..

VALOJABAN NINCS VALASZTAS SZOLJON AZ ANYJÁNAK ES LEHET INTÉZKEDNI MINEL ELŐBB MERT KIFUT AZ IDŐBŐL. szoval elkerülhetetlen hogy kitudodjon es hogy a srácnak gondja legyen ezzel. Masik dolog hogy neem fer bele a fejembe hogy lehet az hogy a gyerek a jatekbaba mellől hogy az uristenbe kerül fütyire.

2017. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
72%

Hát mellettem bizony volt a szülészeten egy 14 éves lány, talán 30 éve. Azt nem tudom, hogy mennyire volt 14, esetleg közel a 15-höz vagy sem. De az biztos, hogy anyányi volt, magasabb-testesebb az anyjánál. Egyáltalán nem rítt ki a többi anyuka közül,sőt.

És neki még a leendő férje is csak szakmunkástanuló volt, jártak hozzá a leendő anyósékkal rendesen.

És ha számít. szeplős, szőke lány volt.

2017. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
15%

Lassan már oviban kezdenek szülni a gyerekek. Vérlázító pedig nem vagyok prűd.

Kíváncsi lennék a lányka anyukájára.

Nagyszerű szülő lehet.

Ki tudja, lehet az anyja 24 éves.

2017. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
89%

A jelenlegi jogi szabályozás:

12 éves kortól létesíthető nemi kapcsolat 18 év alattival.

14 éves kortól bármilyen életkorú személlyel.

(Természetesen kölcsönös beleegyezésen alapuló együttlétet értek ezalatt.)


12 éves kortól beleegyezés esetén is nemi erőszak.


A kérdésben szereplő lány fordulhat a gyámügyhöz, ők eljárhatnak a szülők helyett. Terhességet rákényszeríteni nem lehet, ha ő nem akarja.

2017. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
73%

utolsó, én felpontoztalak, mert jól le leszel, mint én.. pedig egyikünk sem azt írta, hogy megfelelőnek és okénak tartjuk, hogy lement a korhatár, de a sok bigott nem tudja elvonatkoztatni a tényt meg a véleményt egymástól...



másrészt senki sem mondta, hogy mártson be egy kiskorút, szimplán nem mondja meg. Vagy ha annyira védeni akarja a srácot, azt mondja, nem emlékszik (nem azt mondom, hogy helyes, hangsúlyoznám újra..)

2017. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
33%

Azt nem értem ha ahhoz nagylány volt, hogy megfogja a f@@@szt, ahhoz miért nem nagylány, hogy bevallja a szüleinek? Ja, mert az már nem olyan könnyű.

Annyira nem tudom sajnálni őt.

2017. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!