Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valami angolos konyorgom!?

Valami angolos konyorgom!?

Figyelt kérdés

Nyelvtanileg helyes ez a mondat? A bird is never afraid of the branch breaking.

Tudom hogy nem ehhez a temahoz kapcsolodik, de feltehetoen ezt nezik a legtobben, szoval ha valakinek akad fel masodperce megkoszonnem. Elhiszem ha furan hangzik, hogy pont ez a mondat erdekel de tetovalason gondolkozom es sokat jelent nekem ez az idezet azaz egy hosszabb valtozata, es angolul szeretnem mindenkepp szoval azert biztos ami biztos nem akarok hulyeseget felvarratni



2016. szept. 4. 00:26
 1/8 beokay válasza:
Szerintem értelmes :D
2016. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jónak jó nyelvtanilag, de azért gondold át, hogy egy lerövidített, bocsánat, de közhelyes szólást akarsz-e magadon viselni. Kb. a fb-ét szokták elárasztani az ilyen bölcsességek.
2016. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ennek a folytatasa rajz lesz :) meg atgondolom ezerszer azert ebben biztos lehetsz, mar rendelkezek elbaszott tetkoval😃
2016. szept. 4. 01:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak kérdezem: magyarul nem menő a tetkó? :D
2016. szept. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ciril betükkel az igazi :D

Amúgy a szexualitás kategóriában többen vannak és felnőttek akinek a nagy része elméletileg patentül tud angolul ott több sikerrel jársz.

Én kicsit furcsának találom ezt a mondatot.

2016. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 chtt ***** válasza:

és még egy link, hogy az előzőé ne árválkodjon :)


[link]

2016. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Falvédő kivitelben is van: [link]
2016. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!