Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki tud konyorgom segitsen a...

Csak_egy_lany kérdése:

Aki tud konyorgom segitsen a valaszaval?

Figyelt kérdés
lehet hogy terhes az egyik baratnom. tudom fiatal nagyon. 13 eves. es lehet teherbeesett es 19 eves fiutol. el lehet vetetni titokban? vagy ott feljelentik a palit???? konyorgommmm valaszoljatok
2017. máj. 3. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
83%

"Most nem az a lényeg, hogy az anya hány éves, hanem hogy aki megszületne, az mit tudna tenni."

ezt te teljesen komolyan gondolod??? nem az élő, lélegző, gondolkodó 13 évet már megélt ember a lényeg, hanem a pár hetes, egyedül létezni nem tudó embrió??? Ezt te tényleg, komolyan gondolod????

eszem megáll...

2017. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
78%

jah, és a privátjaidra nem válaszolok, le is tiltottam, hiába is írod a többi baromságodat.


Amikor ennyire kardoskodnak, hogy mennyire szar az ab., meg ugyan olyan ember, meg stb., akkor meg szoktam azért kérdezni, hogy a kedves válaszadó, ha olyan lenne a szitu, mit választana? A 3 évesét öljék meg vagy a hasában lévő 7 hetest???? Akinek nem egyértelmű a válasz, az nem komplett. Ha meg egyértelmű, máris megbukott az "ugyanolyan ember mint te vagy én" el.

2017. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
63%

Eleve már az teljesen kiakasztó, hogy egy 13 éves kislány (!!) mi a jó büdös fenének szexel? Már az sem világos, hogy minek van pasija, nemhogy még szex.

De itt az egyik válaszadó komolyan még ezt is túlszárnyalja a beteges, elvakult felfogásával, miszerint a legkevésbé sem számít, hogy hány éves a lány, a lényeg az a pár hetes fejletlen embrió. Atyasagos úristen. Remélem ezt viccnek szantad! Mi az, hogy nem számít?! Dehogyis nem számít, ez a 13 éves kislány, egy már élő, megszuletett, önállóan - az anyja teste nélkül is - létezni tudó ember! Sokkal fontosabb az ő élete és főként akarata egy embrióval szemben! Nem normális ez a helyzet és bárcsak kamu lenne, de az se 100%-as, aki szerint meg kéne szülnie ezt a magzatot...

2017. máj. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
44%

#24, nem tudom, te hogy vagy vele, én 17 évesen önként és boldogan bevállaltam volna bármelyik lány-barátom kedvéért, ha tőlem legális, és ezzel megmentem őt és a barátját egy büntetőeljárástól, anélkül, hogy ez nekem bármiféle komolyabb kárral járna.

Egyébként meg van itt egy jó nagy tévedés, az új Btk-ban semmit se "vittek lejjebb", egy eltérő jogtechnikai eljárást alkalmaztak... az előző Btk-ban a 12-14 éves korosztályra az a szabály vonatkozott, hogy büntethető volt, de csak magánvádra, most meg azt, hogy a partner kora szerint büntethető vagy nem. Szóval gyakorlatilag csak a jogtechnika változott, anno is, meg ma is a 12-14 éves korosztályban ez feltételesen volt büntethető...

2017. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
89%

31-es nem kivan teged senki a pokolba, de, hogy nem vagy szazas az is biztos.

13 evesen meg annyira gyerek mindenki, szerintem meg rendesen fel sem tudta fogni mit csinalt es ez most milyen kovezkezmenyekkel jar. A 19 evesnek kellett volna vedekezni, ha mar izgul a kis kamaszokra.

De meg az se biztos, hogy terhes , hisz tobb valaszt nem kaptunk es szerintem nem is fogunk.

2017. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
64%

31es te elmebeteg vagy! Hogy lehet ennyire elborult állatnak lenni? Igaz, a kiscsaj egy felelőtlen hülye pitsa, de ami még fontosabb egy GYEREK! Hibázott, nagyot, de semmiesetre sem akkorát, hogy az egész további életét tönkretegyék és megbélyegezzék emiatt. Anyám borogass...

Kérdező te meg villámgyorsan jelentkezz anyádnál. Úgyis kiderül, szóval jobb minél hamarabb túl lenni rajta.

2017. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
68%

De mi a ráknak kell védeni a 19 évest? Mivel érdemelte ezt ki?

Egyébként egy percig nem lennék boldogabb attól, hogy a lányom 18 alattitól vagy felettitől terhes.

A hazugság miatt viszont még jobban haragudnék.

2017. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
42%
#39, teljesen evidens, hogy a Kérdező védi, tehát, ha neki akarunk segíteni, ezt tiszteletben illik tartani, azt gondolom.
2017. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
43%

És mit segít az rajta, ha hazudik?


Szerinted, ha az itteni tanácsok hatására ráfogja egy fiatalabb haverjára, nem fog kiderülni?

Szerinted a haver meddig fogja tartani a száját, amikor egyszerre 4 szülő fog üvöltözni vele?


Az pedig még szebb, hogy hazudja, nem tudja!

Tényleg milyen jó is lesz neki, ha azt hiszik, a fél város átment rajta...

Megkönnyíti majd a szüleivel a kapcsolatát, az fix.

Nem elég a nem kívánt terhesség, a gyerek még kva is.


Tényleg a 13 éves érdekét szolgálja ez az ötletelés?

Aligha.

Az őszinteség felé kellene terelni.

Mert az fix, hogy kiderül, DE nagyon nem mindegy, hogy hogy.

2017. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
47%
#41 "Tényleg a 13 éves érdekét szolgálja ez az ötletelés?" - nézd, nem minden szülővel lehet nyugodtan megtárgyalni az ilyen dolgokat, ez már az itteni válaszok egy részéből is kiderül. Teljesen egyértelmű, hogy az illető lány minél simábban és minél kisebb nyilvánossággal akarja megúszni ezt a helyzetet, és azt gondolom, hogy ez a méltányolható érdeke is. (bárki ugyanezt akarná ilyen helyzetekben.)
2017. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!