Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elég indok a terhességmegszakí...

Elég indok a terhességmegszakításra, hogy nagyon elgyötört vagyok, és egyedül maradtam?

Figyelt kérdés

5 gyermekem van, egy hónapja költözött el az apuka. Anyagilag nincs problémám, de nem terveztünk több babát, elmúltam 40, lelkileg totál padlón vagyok (babától függetlenül), és persze nagyon szeretem őket, de bele is fáradtam már a gyerekezésbe... Ti hogy döntenének?

7 hetes leszek, amikorra időpontot kaptam, de rettenetesen gyötrődöm...



2017. máj. 10. 14:36
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
23%
Mar az is fura, hogy terhes lettel.
2017. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
74%
Hát én biztos nem csinálnék végig egy terhességet frissen szakítva, 5 gyerekkel egyedül...
2017. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
51%
Csak kifogásokat keresel. Ha meg akarod tartani, akkor tartsd meg, nem nem akkor vetesd el, de nem kell kifogásokat keresni, hogy miért nem akarod megtartani. Senkinek semmi köze hozzá, már így is bőven elég gyereket szültél.
2017. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem már az öt is sok.
2017. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Jómódban élünk teljes anyagi biztonságban, erre tettem utalást. Végig dolgoztam az első gyerektől az utolsónak át, szülés után akár 2 nappal is családi vállalkozásban. Nagyon kérek mindenkit, aki ítélkezni, kioktatni szeretne, az tartsa meg magának a gondolatait. Segítő, együttérző tanácsokat várok esetleg olyanoktól, akik voltak hasonló helyzetben.
2017. máj. 10. 15:04
 6/55 anonim ***** válasza:
77%
Na, kérdező, itt öt ember mondta, hogy vetesd el. Szerintem ilyen egyetértés se volt még itt soha.
2017. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
66%

De konyorgom, ez nem itelkezes, csak esszel nem birom felfogni, hogy rossz a hazassag, de szex az van... Vedekezes?!

41/N.

2017. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
84%

Elég indok-e?

Kinek? Magadnak? A védőnőnek? A családodnak? A gyerekeidnek?


Kinek keresel INDOKOT.


EZt nem kell megindokolni. Nem akarod, akkor nem akarod, elveteted, és kész. Kinek kellene indokolni?

2017. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem. Aki mindenkit lepontoz, az miért nem vállalja a véleményét?
2017. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
47%

szia! szerintem ha már most gyötrődsz, és tőlünk kért megigazodást, hogy elég indok-e ez, akkor inkább ne vetesd el. mert ez az "elég indok" olyan dolog, hogy valakinek sajnos az is érv, hogy "jaj, nem teszem tönkre az alakom a baba miatt", valaki meg akár beteg babát is megtartana.

ha jól akarsz dönteni, hallgass a szívedre

2017. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!