Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha pszichésen, lelkileg, és...

Ha pszichésen, lelkileg, és fizikailag rosszul éreznétek magatokat, és ezáltal nem szeretnétek a terhességet megtartani, elég indok lenne hogy elvetessétek?

Figyelt kérdés
Bár házasságban élek, de egy ilyen élethelyzetere lettem terhes, nagyon nem akartam, és mióta tudom, magam alatt vagyok teljesen.Az első terhesség borzalom, azután azt mondtam soha többet!De most figyelmetlen voltam, és így alakult.Apa szeretné, de nem ne kell végig kínlódni a terhességet, mert nekem sajnos az volt, annyi baj volt.
2015. jan. 14. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok, a hét végén már írtunk egymásnak privátot. Attól óvnálak, hogy kitedd ide ezt a kérdést mert lesznek olyanok akik megköveznek érte. Mivel amúgy sem vagy túl jól, lehet hogy ez most nem hiányozna. Nem akarok beleszólni de attól amit itt adott esetben kaphatsz tényleg csak óva inteni tudlak. Kitartás!!!
2015. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek! Itt csak olyan válaszokat fogsz kapni ami még tovább süllyeszt. Egyébként én megtartanám, sosem egyforma két terhesség!
2015. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.Hát, igazából tapasztalatok érdekelnek, aki olyan választ ad amit sértő, stb...nem nagyon veszem magamra, megvan ígyis a magam baja bőven.
2015. jan. 14. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt konkrétan a probléma? Én az első terhességemmel kórházba kerültem három hétre, aztán szülés után meg műtéti szövődmény miatt az intenzívre még két hétre. Hát Apa (is) eléggé meg volt ijedve, hogy egyedül marad a gyerekkel... aztán végül másfél év volt, mire helyrejöttem annyira testileg és lelkileg, hogy egyedül is el tudtam biztonsággal látni a saját gyerekem. Majd mégis lett még egy gyermekünk - előtte végigjártam vagy 10 orvost az esélyeket latolgatva - és ezúttal rendben ment minden (leszámítva pár "szokásos nyavalygást", mint hányinger félidőig, hátfájás, szédülés, aranyér, szexmentesség).

A másik meg, ha már véleményt kérdeztél, én, ha már megfogant ez a baba, nem tudnék rá csak a terhességemként tekinteni, nem pedig úgy, ahogy a már meglévőre anno.

2015. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó ilyen jó példákat is olvasni.Picit több problémám volt a terhesség alatt, ugyan a szülés után már minden rendben volt.Bár már lemenne ez a sötét köd a szemem elöl, és tisztán látnék.
2015. jan. 14. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont ugyanebben a helyzetben vagyok, mint amit leírtál. Sem testileg, sem lelkileg nem érzem magam képesnek egy terhesség kihordásához. Az első engem is nagyon megviselt. Minden létező bajom előjött, a vérnyomásomra gyógyszert is szednem kellett. Végig hánytam 9 hónapon keresztül. Ráadásul tavaly pánikbeteg lettem, már jobban vagyok, de ahogy most teherbe estem ismét kezdenek előjönni a rosszulléteim. ( a ciklusom is felborult, hormongondok vannak nálam illetve kiderült, hogy IR-em is van). Mi emiatt döntöttünk úgy a férjemmel, hogy nem vállaljuk. Pénteken műtenek. Utána fogamzásgátlót fogok szedni amíg csak lehet! Soha többé nem szeretnék terhes lenni!Imádom a kislányomat és nagyon örülünk neki, hogy Ő van és neki szeretnénk megadni mindent, tisztességesen felnevelni.
2015. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miert kell eloszor egy abortus hogy valaki vegre megbizhatoan megtanuljon vedekezni ???

Tudja mindenki hogy mennyit bir el vedekezni is tud mindenki.

2015. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És minek írogat ide olyan, aki csak lehordani tudja a másikat, a háttér infokat mit sem sejtve?! NAA?
2015. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!