Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A védőnős beszélgetésre...

A védőnős beszélgetésre egyedül kell menni?

Figyelt kérdés
A barátnőm szeretné, ha elkísérném és bent is lennék vele közben. Ez lehetséges? Olyan kis bátortalan és fél, hogy a védőnő alázni fogja. Sok mindent lehet hallani. Így is eléggé ki van, próbálom támogatni.
2017. febr. 17. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy kell, sőt. Sokkal jobb, ha ott vagy, rád is tartozik.
2017. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Miert alazna? Nem fogja megenni.
2017. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell egyedül menni. De ha már ennyire támogatod, miért nem tartjátok meg? A barátnőd valószínűleg azért fél annyira a védőnőtől, mert nem biztos a döntésében
2017. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%

Figyelj, szerintem ha kivan a lány, akkor egyáltalán nem biztos, hogy jó ötlet elvetetni a babát.

Most valószínűleg ez tűnik nektek egyszerűbb, jobb megoldásnak, de hosszú távon egész más lehet a helyzet. Ha a barátnőd bármikor az abortusz után rájön arra, amire én is csak utólag jöttem rá, teljesen összetörhet lelkileg. Arra, hogy az ott bent egy édes pici emberke, a ti gyereketek, aki teljesen ártatlan, nem tehet arról semmit, hogy megfogant, viszont már most szeret titeket, mert ti vagytok az életét adó szülei.

Én 16 éve bánkódom folyamatosan amiatt, hogy ezt anno nem így tudtam/gondoltam. És teljesen csak akkor fogtam föl, amikor gyerekeim születtek.

Ha tényleg próbálod támogatni, állj mellé abban, hogy ha már összehoztátok ezt a kisbabát, akkor tartsátok is meg az ő kis életét! Mellettem anno nem állt senki, a magam nagy eszével hoztam meg életem legrosszabb döntését.

Írjál már róla, hogy mi a helyzet, miért akarjátok elvetetni?

2017. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
Támogasd és állj mellette. Maradj mellette és döntsetek az élet mellett!
2017. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Olyan kis bátortalan és fél-Ha a szextől nem fél akkor a védőnőtől sem kell1
2017. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt hiszem van egy kis félreértés. A legjobb barátnőmről van szó, nem a "csajomról". Szóval így ennek tudatában mi a helyzet? Nem vagyok hozzátartozó, így is bemehetek?

Egyébként köszönöm a válaszokat, de esze ágában sincs megtartani, ez fel sem merült opcióként.

2017. febr. 17. 22:56
 8/22 anonim ***** válasza:
2%
Miert kisergetnel egy felnott not?!
2017. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

Kerdezze meg el e kiserheted. Ha paraszt no, akkor pedig mehet a feljelentes. Semmi joga nem lenne barkit is alazni.A lehetseges opciokat elmondhatja, de amugy ennyi.


Amugy ez mar komolyan nevetseges toletek, ennyire telibe tojnibmasok donteset, kell egy szint.

2017. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Bezzeg nem védekezni elég bátor volt? Ha akkor az volt, legyen akkor is az mikor a gyerekét fogja darabjaira tépetni.
2017. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!