Ilyen esetben mennyit kell várni, hogy megcsinálják az abortuszt? És egyaltalán így ellátják?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem rólam van szó, mielőtt jönne a támadás.

Egy barátnőm vidéken élt, ott lett beadva a kérelem a terhesség megszakításához.

Viszont ki lettek téve az albérletből, és jelenleg Bp-en tartózkodik.

Ahol intézte a dolgot, onnan a papírok megvannak, hogy el van indítva, de telefonon folyton lepasszolják, nem adnak időpotot. 11 hetes lesz már jövő héten.

Ha itt Pesten elmegy a papírjaival pl oda, ahova én járok, akkor mi a menete? Ellátják ill. adnak időpontot?

És mennyi idő telhet el, hogy elvegyék, és ne csússzon ki az időből?



2017. szept. 17. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát valszeg nem fog beleférni.
2017. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
12. hét...és utána már csak akkor ha baj van a babával
2017. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Szépen visszamegy abortuszt csináltatni, ahol elindította.
2017. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3

Naponta hívja őket, mert ez lett volna az eredeti terv, de az a válasz, hogy nem tudnak időpontot adni, és majd szólnak. De mikor?

Mert ő meg fél, hogy kicsúszik az időből.

2017. szept. 17. 16:18
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mindegy hogy mit jelent az elindítás, volt-e már csvsz védőnőnél vagy nem? Mert ha nem akkor esélytelen.

11 hét +6 napig veszik el.

2017. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Volt igen, meg csekket is kaptak hozzá.
2017. szept. 17. 16:24
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Mivel ilyen keves ideje maradt, es minden papir/igazolas/csekk nala van, igy inkabb ne varjon tovabb. Menjen be a tartozkodasi helyen valamelyik korhaz nogyogyaszati szakrendelesere holnap, mondja el az egesz tortenetet, hangsulyozza, hogy alig egy hete maradt es mutassa be az osszes papirt, amit eddig kapott. Ugyanaz az orszag, nyilvan ugyanazoknak a felteteleknek kell megfelelnie mindegyik allami intezmenybe. Itt max abba kothetnek bele, ha akarnak, hogy van-e mar tartozkodasi helye ott bejelentve a lakcimkartyajan, vagy nincs, de szinte kizartnak tartom, hogy ezen ne tudjanak atsiklani, ha akarnak.

Tenyleg surgos a dolog most mar, ha nem akarja megszulni a gyereket.

Masik opcio, hogy keres magankorhazat, ott melyebben a zsebebe kell nyulnia, de egeszen biztosan senkit sem fog erdekelni, hogy teruletileg odatartozik-e, vagy sem.

2017. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%
Látjátok látjátok, ha a védekezésbe fektetett volna annyi energiát mint most az abortusz elintézésébe, akkor most a feje se fájna.
2017. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Ez a gyerek meg fog szuletni :) szerencseje van
2017. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8

Ha lehet, ezt mellőzzük, a véleményem nekem is megvan (sőt, vele is közöltem), de miután leharcoltam ezt vele, és visszacsinálni nem tudja, most ezen hiába rágódunk.


Jelenleg lakhatása sincsen, így sajnos a magándoki sem opció (örül, ha az ab árát összekaparják az exével), és persze bejelentett lakcím sincs.

(Vertem én is a fejem a falba, mikor közölte, mi a helyzet, de ez nem változtat semmin.)

2017. szept. 17. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!