Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezető átjárhatóságit...

Petevezető átjárhatóságit akkor is megcsinálják, ha esetleg van egy enyhe gombás fertőzésem? Egyáltalán nézik ezt előtte?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kijön e de mensi után sokszor kijön. Sajnos hajlamos vagyok rá. Lehet paranoia is kicsit.
2016. jún. 14. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy nézik, de ha van, akkor saját érdekedben jelezd, hogy eldönthessék, hogy lehet-e. Már csak azért is, mert ha feljebb juttatják a vizsgálattal, akkor lehet, hogy ha most nem is találnak elzáródást, így később a gyulladástól lehet, hogy kialakul.
2016. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vett le kenetet az orvos. Mondta, h akkor csinàlja meg, ha minden negatív.
2016. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ok értem. Nem hiszem, hogy van csak hajlamos vagyok rá mensi után és sokszor napokig nincs egyértelmű tünet vagy azt hiszem kijön aztán mégsem.


De ha vesznek kenetet az ok. Gondoltam, hogy igen mert egyértelmű hogy akkor nem csinálják meg.

2016. jún. 14. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!