Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A 12. hétig minden különösebb...

A 12. hétig minden különösebb ok nélkül megcsinálják az abortuszt? Nem kell megindokolni, hogy pl. hátrányos helyzetű vagyok vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 15:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:
Én is megvetek sok mindenkit, akkor én is éreztessem mindenkivel? Amúgy ha nagyon gorombák panaszt lehet tenni ellenük.
2017. nov. 16. 09:13
 52/72 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező! Őszintén szurkolok neked, én is ki lennék bukva, ha 10. héten tudnám meg, hogy terhes vagyok, és 2 hetem van elintézni, ráadásul ilyen idióta rábeszélősdit kell hallgatnom a sejtcsomó-fanclubtól. De a hivatalos út sajnos akkor is ez, és próbálj meg nem flegmázni az orvossal/védőnővel, hogy a legkevésbé se akadályozzanak. Az meg, hogy ki mit gondol a kórházban... Nah bumm! Ki ne sz*rja le?

De....most biztos idiótázol de! Ha ennyire nem akarsz gyereket, akkor miért kockáztattok? Így is eléggé a határon vagy, és ha kicsúszol MEG KELL SZÜLNI, ne hagyatkozz arra, hogy valaki majd csak elvégzi, mert ez lutri, tekintve, hogy az a tét, hogy elcseszed-e az életed (meg ha megmarad a gyerek, és utálod, nyilván az övét is)! Már ezer meg egy lehetőség van, hogy ne kelljen gumival csinálni (mert szerintem csak a frigid pi*ák szajkózzák ezt a gumi dolgot, mindenki más utálja). Inkább a kis hormontartalmú gyógyszer, mint végigcsinálni ezt az egész procedúrát! Remélem azért sikerrel jársz

2017. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
93%
Még annyi, hogy lehülyézted ugyan a 3. válaszolót, hogy miért ír kisregényt, de leírt egy fontos dolgot: indokolni kell válsághelyzettel (mégha mondvacsinált indok is).
2017. nov. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
36%

Nem értek az abortusszal egyet. Több szempontból sem, de a Te döntésed, nincs jogom nekem vagy bárki másnak ítélkezni.


Hasznos info: [link]

2017. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
59%
Előző vagyok. A korábbi linken megtalálod, hogy 95.000 fT elvégzik. Ez a magán rész, de ehhez is kell a védőnői igazolás.
2017. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
66%
Kerdezo. 3eves vagy es egy retardalt. Fussal csak szaladj a vedonohoz.. igen.. 2*3 az hat... Te dilettans... Te gyoker. De az elso alkalomr idopontot kaosz te szerencsetlen. Azutan van harom nap. Ha ezt ilyen nehzen fogod fel ne is kegyen gyereked.... Jezusatyan... Olyan buta . Satu buta emberek vannak.... Igen.. te
2017. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
62%
32*
2017. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
49%
Túltoltad a kamut kérdező. Felesleges tovább játszanod a hülyét. Üdv: egy abortusz párti.
2017. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
89%

Na mire alakult a dolog? Túl vagy már rajta?

Amúgy ha segítséget vársz az itteniektől ne bunkózz, még ha nehezedre is esik.

Am 3x2 az 6 ja, csak ha te elmész mondjuk hétfőn és csütörtökön kell visszamenned az barmira nem 6 nap.

Nekem is volt abortuszom, de ezt a stílust a legrosszabb időszakomban sem engedem meg magamnak.

Egyébként meg, ha nincs igazolásod, hogy te szociálisan rászoruló vagy ki kell csengetned az árát.

2017. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
64%
Hű, ez nagyon buta. Nem vagyok abortusz ellenes, mert van az a helyzet, amikor nincs jobb döntés, de ez bmeg.... kegyetlen ostoba :D
2017. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!