Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Jobb, ha nem beszélek arról a...

Jobb, ha nem beszélek arról a barátomnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Jelenleg építjük újra a kapcsolatunkat, volt közöttünk egy hosszabb szünet és azalatt találkozgattam valakivel, akivel ő is jóban van.

Erről nem kérek véleményt, összezavarodtam, haragudtam a barátomra és fogalmam sem volt, mit teszek.

Viszont terhes lettem és nem tudom, hogy elmondjam-e a barátomnak, vagy ne. Hiszen semmiképpen nem akarom megtartani, tőle sem várnám el, hogy más gyerekét nevelgesse és tényleg tiszta lappal indítottunk most. Nem akarom ezt tönkretenni azzal, hogy elmondom neki... Viszont ott van az is, hogy megbeszéltük, hogy mostantól nincs több titok és elhallgatás. Csak akkor még nem tudtam, hogy ez fog történni.


2017. nov. 27. 18:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
57%

Tiszta lap alatt mit értesz?

Elmondod hogy hibáztál és szeretnél tenni ellene (abortusz), vagy azt, hogy hazugsággal és mély, életen át tartó titokkal kezded újra?


Mellesleg abortusz visszaköszön majd, ugyanis ha terhes leszel esetleg párodtól és megtartjátok, kórlapodra ráírják és a kiskönyvbe is (orvos és védőnő is) hogy volt-e abortusz és mikor.

2017. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
80%

Háttt...én elmondanám. Max nem mondanám meg kitől van a gyerek.

Hidd el, ha titkolózol mardosni fog a bűntudat.

És ha valaki elmondja neki?

Az apja tudja, hogy terhes vagy?

Egyébként azt hogy magyaráznád meg, hogy miért nem sexeltek? Abortusz után nem lehet elég sokáig.

Ha elmondod és emiatt elhagy, akkor más miatt is el fog.

2017. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
93%
szerintem annyi jár a párodnak, hogy őszinte leszel vele, és elmondod, mi történt.
2017. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
21%
Hát, gondolom te se várod el tőle az őszinteséget igaz? Joga van tudni hogy milyen gerinctelen csajjal akar kibékülni, és hogy eszerint döntsön. Bár kéne a fenének egy abortuszos csaj.
2017. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
94%
Elmondanám. Ha nem vagytok őszinték egymással, akkor megette a fene az egészet.
2017. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
79%

Én is elmondanám, mert fontos az őszinteség és hát eleve nehezen lehetne eltitkolni, kezdve a 6 hetes szextilalommal.

Szóval igen, szerintem mond el, aki meg képes emiatt elhagyni, azért nem kár...az annyit is ért!

2017. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
35%
Igen utolsó, mert az olyan sokat ér, aki képes megcsalni a pasiját egy jó ismerőssel, és felcsináltatja magát...mond el neki, csináltasson hívszűrést vagy valamit, nehogy elkapjon tőled valamit.
2017. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

57%-os, kikapcsolhatod magad, szerintem senki nem kíváncsi itt erre...



A többi választ köszönöm szépen!

2017. nov. 27. 20:03
 9/51 anonim ***** válasza:
66%

"aki képes megcsalni a pasiját egy jó ismerőssel," - nem csalt meg senki senkit: "volt közöttünk egy hosszabb szünet és azalatt találkozgattam valakivel"

Kérdező, szerintem is az őszinteség a legjobb út, bár te ismered a párod. Én férfiként abszolút elfogadnám ezt a helyzetet.

2017. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
61%

Mindenki nagyon örül neked kedved 57%-os, hogy itt is megjelentel és szennyezed itt feleslegesen a levegőt!!

A kérdező és párja nem voltak egyutt mikor ez történt! Ettől független szerintem sem volt gerinces húzás ez a kérdezőtől, de NEM ez a kérdés és nem ezt kell boncolgatni! Jó lenne már ha megtanulnal végre a kérdésre valaszolni a szent magzatimado predikaciod helyett!

Köszi mindenki nevében...

2017. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!