Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után egy héttel van...

Abortusz után egy héttel van esély a terhességre? Ha igen, mennyi?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 10:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
Így van, TÖBB simán lehet... kevesebb nemigen, mert ellent mondana a női ciklus biológiájának... (leszámítva a ritka extra-ovulációt)
2018. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ritka,akinek van peteerese szinte "egyből" :) véleményem szerint nem lehetsz terhes,de itt ha valaki kiir egy kerdest,hogy vajon terhes vagyok/lehetek az okosok megnondjàk, hogy persze,ha egy szobába kerultél egy kukival.....No komment.
2018. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%
Szegyelld el magad! Ha mar attol az apro csopotol elvetted az eletet akkor gondolkozhatnal kicsit hogy ne tortenjen meg ugyanez. Gyalazados.. masok evekig kuszkodnek hogy legyen babajuk az ilyen emberek meg sorra esnek teherbe es buntudat nelkul olik meg az apro babakat.... undorito!
2018. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, a kérdésre nem válaszoltál, az "erkölcsi" véleményed meg szerintem senkit se érdekel...
2018. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
44%
Imadom ezeket az abortusz ellenes oktatásokat...pici babaakt oltok meg buntudat nelkul...tudd mar mit irsz le jezusom...tajekozodj szerintem...babákat...azokat..Akkor akinek abortusza volt az nem is ember ,nem erdenli meg a gyermeket sem..te szegyeld jnkabb magad,hogy ilyent le mersz irni...
2018. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
42%
Szegény Kérdező, lehet csak kiváncsiságból kérdezte meg:D
2018. jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem azért háborgunk mert abortusz ellensek vagyunk, hanem azért mert egy felelőtlen idióta az ilyen ember.
2018. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!