Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » El lehet hozni éltemetni a babát?

El lehet hozni éltemetni a babát?

Figyelt kérdés
11 hétes műszeres befejezés után
2018. jan. 19. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan... fordulj szakemberhez, hogy feldolgozd a veszteséget, nagyon abnormális, ahogy hozzáállsz.
2018. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, nem rosszindulatból, de inkább keress egy jó szakembert. Segítségre lesz szükséged a beavatkozás után, ez már most tisztán látszik.
2018. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 piroska és a farkas ***** válasza:
95%
Én megértem az érzést, mi 15 hetes magzatot veszítettünk el, szültem, természetesen egészben jött ki. Bennem is megfordult, h vajon el lehetne- e hozni, de végül ùgy döntöttem, h csak az ultrahangképét örzöm meg egy számomra fontos helyen, nem közszemlére téve.
2018. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

#10, amíg a Kérdező nem érti meg, hogy nincs mit elhozni, nincs mit eltemetni, addig folyamatosan ebben fog pörögni. Ettől egyébként még rendezhet temetést ha ezt érzi fontosnak a lelki békéjéhez, fontos neki, hogy legyen egy sír, amit látogathat... Nekem is van olyan rokonom (történetesen kisgyerek) akinek jelképes sírja van...

(Ez meg egyébként a "terhesség megszakítása" fórum, ahol a tapintat hiányáról legfeljebb a némasikolyos, magzatnaplós, gyilkosozós tisztelt hozzászólók esetén lehet beszélni.)

2018. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen a valaszokat
2018. jan. 19. 17:52
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én az ultrahangképet és azt a kiscipőt temettem el, amivel be akartuk jelenteni a terhességet.

Ezután ültettem oda egy fát.

2018. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!