Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Valaki írta itt az oldalon, hogy Magyarországon csak súlyos valsaghelyzetre hivatkozva végeznek abortuszt, pl ha megeroszakoltak vagy beteg a magzat! Na most, valljuk be elég sok abortusz történik hazánkban, kétlem hogy minden magzat beteg, vagy anyukát megeroszakolták. Szóval igazából milyen indok is kell hozzá? Semmilyen?
2018. jan. 20. 11:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%

Nehány magzatfanatikus szereti itt azt hiresztelni, hogy ilyen okok kellenek hozza, sőt azt hogy bármilyen ok is kell hozza. Pedig ez egyáltalán nem igaz. Senkinek nem kell magyarázkodnod, hogy miért akarsz abra menni. Magánügy.

Szóval a valasz mem, nem kell semmilyen ok!

2018. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, így: [link]
2018. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
54%
Semmiféle válsághelyzet nem kell ahoz hogy valaki abortuszra menjen.
2018. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%

Hivatalosan igen, az anya válsághelyezete esetén van lehetőség rá. De ugyan ki mondja meg, hogy mi a válsághelyzet? Ha neked az, hogy egyetem mellett nem akarsz gyereket nevelni, akkor az. Ha az, hogy nincs elég pénzed, akkor az.

Szóval 12. hétig gyakorlatilag bárki megszakíttathatja a terhességét, nem kell hozzá különösebb indoklás.

2018. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
51%

Hivatalosan ezt irja a csalàdvèdelmis a lapodra mert ha nem ezt irnà nem vetethetnèd el.

Megfogja kèrdezni mièrt akarod elvetetni de ha jòfej csak ennyi megèrti hogy ez a te magànügyed ha nem annyira jofeh megprpbàl lebeszèlni.

2018. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
37%
Nem azt írtam, hogy csak súlyos válsághelyzetben végeznek abortuszt, hanem azt, hogy 97 %-ban ezzel az indokkal vetetik el a magzatot, mivel ez az egyik ok, amit meg kell jelölni. Az erről szóló joganyagot fentebb valaki már csatolta. Egyébként pedig kérdeztem, ez egy ilyen oldal. Aki nyíltan felvállal valamit, az ne csodálkozzon, ha nem mindenkinek tetszik, amit leír és esetleg lesz aki beleköt. Pl. leírom per mellesleg a hozzászólásomban, kategórikusan, hogy nekem milyen remek az értékrendem és más ezt megkérdőjelezi, rá merészel kérdezni, hogy ugyan miert, fejtsem már ki ki bővebben, erre nem az van, hogy intelligensen válaszolok, hanem nyávogok egy sort, közlöm hogy amit amúgy nyilvánosan leírtam, nem tartozik senkire, és kiírom bújtatott kérdésként, hogy a szemét feltett nekem egy kérdést, amivel kényelmetlen szembenéznem.
2018. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Barátnőm 2 abortuszon van túl.

Van 1 gyereke, GYES-en van, a palival nincs is már együtt (ugyanattól esett mind3x teherbe), hol itt van, hol ott, azt az 1-et is csoda, hogy nem veszik el tőle...

Így az általad leírtak nem játszanak, de az atomcsóróság, bizonytalan tető a feje fölött végülis azért elég nyomós indok volt. (Az, hogy mellette megvan a véleményem a dologról, az más tészta, én ha nem akarok gyereket, teszek róla, hogy ne legyek terhes...)

2018. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
20%
1-es! Látod, nemcsak rosszindulatú vagy, provokáló, hanem még hülyeséget is írsz. Nem állítanád magad takarékra? Senki nem írt most ugyanis az abortusz ellen. Vagy már mindenre ugatsz ebben a kategóriában? :D
2018. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
8%

Ez az egyetlen kérdés kb, ahol nem ugatott és jött a szentbeszedjével egy magzatfanatikus se, minden más kérdésnél megy az ismeretlen gyilkosozas és ítélkezés, mert ehhez értetek. Nyugodtan vedd te magad takarékra, mert ellenben veled nekem sikerült a kérdésre válaszolnom, nem pedig provokálni, ami ugye a ti specialitásotok (ezt sikerült itt os igazolni :D). Nem mellesleg ha nem jutna el a csöpp kis eszedig, nem egyetlen egy 75%-os válaszoló van ezen az oldalon, de gondolom erre még nem sikerült magadtól rajönnöd, nem lepődtem meg, hogy őszinte legyek.

Gorgess nyugodtan tovább ha valami nem tetszik, szerintem senki nem kiváncsi a véleményedre, aminek semmi haszna, a rosszindulaton és provokáción kívül, hisz épkézláb választ nem sikerült adni, mint általában egy magzatfanatikusnak sem. De azért idejossz vitat generálni és provokálni, utána meg ugyan erre kezdesz el panaszkodni. Vigyázat, Igazi Eszlenykapitannyal állunk szembe.:D

2018. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
29%
Legalább helyesen írni tudnál...Süt a szövegedből a butaság, a mellőzöttség, meg az, hogy a gyakorin kívül a kutya nem kíváncsi a véleményedre.
2018. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!