Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Valaki írta itt az oldalon, hogy Magyarországon csak súlyos valsaghelyzetre hivatkozva végeznek abortuszt, pl ha megeroszakoltak vagy beteg a magzat! Na most, valljuk be elég sok abortusz történik hazánkban, kétlem hogy minden magzat beteg, vagy anyukát megeroszakolták. Szóval igazából milyen indok is kell hozzá? Semmilyen?
2018. jan. 20. 11:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
17%
Ez a tipikus proletár szemléletmód és stílus, az ilyen emberekkel kár leállni. De az is lehet, hogy egy liberális önjelölt firkász írja az összes hasonló kérdést, ez esetben árthat.
2018. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem mire föl lett kitörölve az utolsó hsz, ugyanilyen alapon az összes többit is ki lehetne...

Mondjuk nem is értem mi értelme ennek az egesz vitának, mikor nyilván 53%-os te egy roppant gyenge, unatkozó provokátor vagy, aki erre élvez mindennap. Flegma, lekezelő stílusban ír már a legelső hsz-ben is, utasítgat itt másokat, ha meg a másik nem hagyja szó nélkül, habzó szájjal, toporzékolva próbálja védeni a sajat igazát..

Szöveget láthatóan nem tudsz értelmezni, ugyanis nehány hsz-el feljebb írtad, hogy én nem tudok példát hozni arra, hogy bárki is ezen az OLDALON negatív kontextusban beszél az abortuszról. Számtalan példát leírtam ra, de ez már sajnos nem jut el az agyadig. Az elejétől kezdve lovagolsz egy olyan hsz-en, amiben az igazság van leírva, ugyanis valójában a kedves magzatfanatikusok azok, akik szeretik itt hiresztelni, hogy megalapozott okok kellenek egy abortusz elvégzéséhez. És a kérdés pedig pontosan igazolja is ezt, hisz nem véletlen írta a kérdező, vele majdnem el is hitették, hogy bármilyen okot is kell adni egy terhességmegszakításhoz. Te, lévén hogy a saját életed unalmas, idejössz és kivered a balhét, hogy miért mertem azt írni, hogy a magzatfanatikusok ilyeneket hiresztelnek. Hát azért b*szki, mert ÍGY IS VAN! Nézz már kicsit mögé a dolgoknak mielőtt másokat kérdőre vonsz, ráadásul alpári stílusban, miszerint ugye “Nem állítanád magad takarékra?” És már a legelső szánalmas kommentedet ezzel kezdted és utána még van bőr a képeden masokra mutogatni.:D Te kezdted el az egesz vitat, mert láthatóan nagyon szívügyed ez a téma, generálod teljesen értelmetlenül a feszültséget és még élvezed is. Súlyos gondjaid vannak.

A legjobb pedig, hogy ugye megint megy a masokra mutogatás, miszerint én adtam rossz választ. :D Eszem megáll. Olvasd már el, hogy TE mit írtál. Ja semmit, csak ok nélkül belém akartál kötni. Én igenis válaszoltam a kérdésre, szóval innentől kezdve az egesz hisztériád értelmét vesztette. De ehhez esz kéne, hogy felfogd, amiben látszólag nem bővelkedsz. Arra pedig továbbra is kiváncsi lennék, hogy ott, ahol a tisztelt magzatvédők nem valaszolnak a kérdésre, csak odaböfögnek minden gyilkosozó, álszent, érzelmi zsarolós maszlagot, ott miért nem állsz le hasonló nyivákolást rendezni? Csak érdekel, mert hogy ott egyik magzatfanatikus sem válaszol a kérdésre, én pedig itt is a kérdésre adtam választ!

Lehet nehezedre esik felfogni a kérdést és a választ, de akkor nyugodtan fuss neki még egyszer. A kérdés, hogy kell-e ok az abortuszra, a válaszom pedig, hogy NEM csak szeretik a magzatfanatikusok ijesztgetés gyanánt ezt hiresztelni és az amúgy is kétségbeesett nőkbe még egyet belerúgni. Ennyi telik tőlük. Ja meg az, hogy privatban zaklassák a kérdezőt és azokat a válaszolókat, akiknek más értékrendjük van, mint nekik...

2018. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
42%
Te nem tudsz szöveget értelmezni. Ugyanis következetesen nem oldalt írtam,hanem erre a kérdésre adott válaszok között kerestettem veled abortuszellenes megnyilvánulást, amit ugye itt nem találtál, ezért hozol más oldalról példákat. Csak épp nem ez volt a kérdés. A kérdésre meg jobb, ha az ember nem válaszol, mintha rosszat válaszol. Ugyanis, mint írták, kell ok, kell indoklás, de nem szükséges megalapozottnak lennie, mert azt nem vizsgálják. Tehát legközelebb akkor írd a provokáló,, magzatfanatikus"kifejezést, ha erre valamelyik válasz okot ad. Ennél a kérdésnél buktál :-) Sírsz?
2018. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
37%

Te teljesen agyhalott vagy esküszöm. Egy marék lepkenek több esze van. Várj hadd segítsek, kedves “majdénjólmegmondom”.


“miközben nem tudod megmutatni egyetlen példával sem, hogy ezen az oldalon ki beszélt negatív kontextusban az abortuszról, ”


EZEN AZ OLDALON. Megvan??! Ezt te írtad okoskam, most meg azt írod te ilyet nem írtál? Atyaég, nagyobb a baj mint hittem. Ezen az oldalon nagyjából az összes magzatfanatikus negatív kontextusban és minősíthetetlen stílusban ír minden abos kérdésnél.


És ismét bebizonyídottad, hogy azt se tudod miről beszélsz, ugyanis a kérdező leírta, hogy itt sokan arra hivatkoznak, hogy csak súlyos valsaghelyzetben lehet abot vegzetetni, ha beteg a magzat vagy ha megerőszakoltak a nőt. Nézd, segítek: “csak súlyos válsághelyzetre hivatkozva végeznek abortuszt, pl ha megeroszakoltak vagy beteg a magzat!”

Tessék ezt írta a kérdező, ugyanis a sok magzatfanatikus azt hazudja, hogy ilyen esetekben lehet csak elvetetni a magzatot, ami szimplán hazugsag!!! Úgyhogy hadd ne te mond már meg, hogy én kit hogyan szólítsak, ugyanis nagyon is van rá okom és van alapja, nem légből kapott hülyeség, de ugye te még mindig képtelen vagy ezt megemészteni, ami valljuk be iszonyú nevetséges, hogy még mindig nem vagy képes átlátni a helyzetet és hogy valójában miről van szó. És de, igen is magzatfanatikusnak fogom hívni őket, akkor is ha itt épp nem jelent meg egyik se (mert akkor ugye be kéne látniuk, hogy HAZUDTAK), mert ez a kérdés miattuk (!!) lett kiírva és ők keltettek kétséget a kérdezőben!

Itt max te sírsz, de mint egy 2 éves kislány, akitől elvették a nyalokajat.:D Azt hiszed majd jól megmondod, de teljesen alaptalan bullshit, amit itt összehordasz. Tudom, hogy faj az igazság, na de hogy ennyire...Klinikai eset.

Na próbálj meg leakadni a témáról, végén még idegösszeroppanást fogsz kapni.

2018. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire mókás vagy! Ez tényleg szórakoztató. Egyre jobban élvezem, hogy látom az erölködésedet. Szóval továbbra sem tudod idézni, hol írnak ennél a kérdésnél abortuszellenességről, de fröcsögsz. :-) Nyomod a mantrát, de emberedre akadtál,mivel folytatod?
2018. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
44%

Te élből vagy ilyen suta vagy valaki segít benne?? Te sem válaszolsz a feltett kérdésre már mióta! Nem zavar, hogy most idéztem be a saját kis írásodat, amivel rácáfolsz saját magadra? :D Úristen, egyre világosabb, hogy csak egy troll vagy. Ennyire értetlen ember a földön nem létezhet, ha mégis az elég elkeserítő.

Mond mégis ki a fene vagy te, hogy másokat kérdőre vonsz és számon kéred, hogy idézzék be, hogy mi alapján írták a válaszukban ezt meg azt? A kérdező sorait is idéztem, hisz ott van feketén fehéren, hogy valaki itt írta hogy azt írta valaki (magzatfanatikus), hogy csak súlyos válsághelyzetben végzik el az abot pl erőszak vagy betegség esetén!! Ott a válasz, most írom le másodjára, de mint mondottam, ahhoz hogy ezt értelmezni tud nagyobb IQ-val kéne rendelkezni, mint egy sultkrumpli. És ha egy válasz nem ideillő, mert ahogy te nevezed provokáló, ki szokták torolni, de érdekes módon már jó ideje ott van, hisz egyrészt a kérdésre ad választ, másrészt az igazságra is rámutat, miszerint a kedves magzatfanatikusok szoktak ilyen rémhíreket terjeszteni és a kérdés is épp őmiattuk lett kiírva. Úgyhogy teljesen logikus, ha valaki hivatkozik arra, akik miatt kiirasra került a kérdés, de neked továbbra sem tartozik senki magyarázattal, ha valami nem tetszik, akkor menj hisztizz a többi 2 évessel, de ne itt egesd magad, azt már nem tudod nagyon tovább fokozni.

És engem is érdekelne továbbra is, hogy a te kérdésre adott válaszod hol van?! Miért nem annál a kérdésnél tombolsz habzó szájjal, ahol ilyen remhireket terjesztenek és akik miatt kiírta a kérdező a kérdést? Meg persze, hogy ki kezdett el harcoskodni, b*nkó stílusban, csak mert bántotta a lelkivilágát a válaszom és csak mert nem bírja épp ésszel felfogni, hogy az általam használt szót nem a kisujjamból szívtam, hanem okkal használtam? És semmi provokáció nincs benne, csak a színtiszta igazság?

Ter ezekre miért nem válaszolsz?? Mert azzal magad köpnéd szembe és elismerned, hogy minden ok nélkül vered itt a nyálad már ok nélkül. Őszinte részvétem h annyra szánalmas és unalmas az életed, hogy itt kell kield magad. Sz*ar lehet, de hát neked ez jutott.

Emberedre pedig épp hogy te akadtál, mert már zagyvaságot beszélsz össze-vissza, lovagolsz a nagy büdös semmin és nem bírod értelmezni már a sokadik olyan választ, amiben tisztán és érhetően le van írva minden! Általánosba visszamehetnel irodalom orara, nagyon radferne.

Na majd most is nekiallsz mellébeszélni és terelni a szót, ugyanazt leírni kicsit másképp? Aminek semmi értelme, nulla darab értelmes érv vagy magyarázat van benne? Hajrá, ehhez legalább értesz.:)

2018. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
17%

Hányszor kell még leírnom: Ennél a KÉRDÉSNÉL (többször is ezt írtam) írt válaszok között ho9l volt abortuszellenes, te szerencsétlen? Ennél a KÉRDÉSNÉL?

Valamint kell indoklás, ebben is hazudtál! Húzás vissza a Nyírő Pszichiátriájára! :)

2018. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Ma Magyarországon indokolni kell az abortuszt, az egy más kérdés hogy az indoklások 97 %-a elcsépelt (értsd: kényelmetlen megtartani a gyereket, miért? "Mi közöd van hozzá". "Csak".) Tehát, megvan a döntésed, hogy elkapartatod a magzatod, idejössz kérdezni, majd ha valaki más véleményen van, akkor magzatfanatikusnak nevezed és kimoderáltatod a hozzászólásaid. Csak azért, mert helyteleníti az abortuszt, különösen annak hobbi-verzióját, mert még érdekli a nemzet jövője. Ennyi erővel te pedig kapartatásfanatikus vagy, mivel a kérdések és hsz-ok min. 50 %-a, legalábbis mostanában, hozzád köthető.
2018. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
44%

Nem kedveseim, ti minden kérdésnél megjelentek és megállás nélkül gyilkosoztok, minősíthetetlen stílusban beszéltek, ha leírja a kérdező, hogy ne győzködje senki, akkor is nyomatjatok esz nélkül, holott senkit nem érdekel. Kerdore vonjatok, hogy mégis miért veteti el, copyzatok a hittérítő oldalak maszlagait, érzelmi zsarolással próbáltok a masikra hatni, privatban zaklatjatok, hogy Jajj az az embrió el, Jajj az az embrió ugyanolyan ember, mint a már megszületett gyereked stb stb. Olyan manipulatív videókat linkelgetnek, amikben jóval több hetes magzatot abortalnak és hozzavágjak a kérdezőhoz, hogy így megöli a saját gyerekét. Jövőbelátóként megjósolják mindenkinek, hogy tönkre fog menni a kapcsolata, biztosan meg fogja bánni, holott ezek csak találgatások, de ők elvakultan nyomják az üres rizsát. Egy kérdésnél az egyik elmeháborodott fanatikus kicsattant, hogy ő biztosan kitagadna a gyereket, ha abortusza menne, utána meg anyának meri magát nevezni.:D Szánalmas. Gyilkosoztok, (azt az apró tényt leszámítva, hogy ez nem gyilkosság) de hozza teszitek hogy ha eroszakbol fogant vagy ha beteg a magzat, akkor nem baj ha elveteti, megertitek. Olyankor rögtön nem gyilkosság. Vagy ha az anya élete veszélyben lenne. Saját magatokat kopitek szembe, de túl elvakultak vagytok ahhoz h észrevegyetek.

Nyugodtan el lehet olvasni a kérdéseket, 99%-ban tele van fröcsögve a magzatvedok maszlagaival. Mikor valaki ABORTUSZrol kérdezz, hogy mi a menete, mi a tapasztalata, mennyibe kerül, mik a teendők, MI döntéspartiak tudunk értelmesen valaszolni a feltett kérdésre, ellenben veletek, akik azonnal győzködni kezdenek, hisztériáznak, gyilkosoznak. Mi sem jelenünk meg a teherbeeses kategóriában eszvesztve győzködni mindenkit, h menjen abra, ti pedig épp ezt csináljátok itt. Mindenkit nekialltok erőszakos, b*nko stílusban győzködni. Soha nem a kérdésre válaszoltok, akkor én miért ne írhatnám le, hogy erről a magzatfanatikusok tehetnek??! És már leírtam, hogy emiatt lett kiírva a kérdés!!!! Idióták, ezért írtam, hogy a magzatfanatikusok híresztelik, mert ez az IGAZSÁG. Tovább kéne látni az orrotoknal. Meg kéne egy kis esz is. Én legalább válaszoltam a kérdésre! Hivatkoztam más emberekre, akik ezt híresztelik! Az hogy nrm véletlenül csípi a szemeteket, az már a maganugyetek! 12.hetig az vetetheti el a nem kívánt magzatját, aki csak akarja, senkinek nem kell magyarázkodni! Úgyhogy nem kéne olyanokat hiresztelni, hogy csak erőszak v betegség esetén lehet abra menni, és nem lenne ilyen kérdés és így vita sem. Ti generaltatok ezt az egészet, ti miattatok írtak ki a kérdést, utána meg a s*eggeteket a földhoz veritek és nyaffogtok, ha valaki ezt jogosan le meri írni. Ennél érthetőbben nem lehet leírni, de nyilván ezt sem tudjatok majd felfogni.

Attól hogy itt nem írt egy magzatfanatikus sem, talán nem lehet kiemelni, hogy ők az oka annak h ki lett írva a kérdés?? Ha te felhatalmazva érzed magad arra, h kötözködj alaptalanul, személyes sértettségedből kifolyólag, akkor engedtessék már meg, hogy válaszoljak a kérdésre és ramutassak arra h kik állnak ennek a hátterében.

Itt is csak kérdőre akartok vonni másokat, ennyit vártam tőletek, semmivel sem többet. Szép volt.

2018. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
23%
Nem azt írtam, hogy ha megerőszakolásból származik a magzat, vagy beteg, akkor az nem számít az embrionális élet kioltásának, hanem hogy jobban megérti az ember az ilyen cipőben járó nőt, mint a "nem fér bele az életembe", "nem a pasimtól vagyok terhes", "kényelmetlen számomra" hobbi-abortuszosokat. Csak egyet nem értek, hogy ha ekkora fóbiád van a gyerekektől és a gyerekvállalástól, akkor miért a halálkultusz mellett hirdeted az igét, kártékonyan befolyásolva a fiatalokat, miért nem mondjuk a megelőzés mellett kampányolsz? Erkölcsileg kifogásolható területre tévedtél, aminek egyelőre legitimitása van, de már nem sokáig. Másrészt összemosol mindenkit, aki az élet pártján áll, holott ismerek nem hívő ab-ellenest, részleges életpárti hívőt is és akinek ingadozik a véleménye stb. Nem gyilkosoztam le soha senkit személy szerint, ezt nem tudom, hol olvastad, ezennel én befejeztem, most írhatnám, hogy kellemes magzatelhajtásokat kívánok a mákszemnyi kis libsi hordátoknak, de az ellenkezne az elveimmel és nem kívánom senkinek sem.
2018. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!