Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Otthon miért csak receptre...

Otthon miért csak receptre adnak esemény utánit?

Figyelt kérdés

Én Belgiumban élek és itt bármi gáz van a patikában rögtön vehetsz.

Nem az lenne a lényeg, hogy minnél gyorsabban ehhez a gyógyszerhez juss? Akkor minek dokihoz menni egy receptért, főleg ha utána úgy is felírja.


Meg nálunk ha este 10kor történik a baleset akkor le lehet rohanni az ügyeletes patikába, és azonnal orvosolni a problémát. Nem ez lenne a leggyorsabb és leghatásosabb megoldás?


Vagy otthon elmennek feliratni előre, hogy legyen otthon ha gáz van?



2018. jan. 27. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

"Lehet, hogy havonta nem, de hamarabb nyúlna hozzá. "


Igen, és lehet, hogy néhány nem kívánt terhességet megelőzne, és nem abortuszra kellene menni.

Bár szerintem aki akar, az hozzájut úgy is, mert van annyi esze, hogy elmegy orvoshoz.

2018. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én felirattam magamnak és itthon tartom.

Gumióvszerrel védekezek, és megnyugtat a tudat, hogy van hová kapni, ha gond van.

2018. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na akkor végül még is csak van olyan aki előre feliratja magának. Nem rossz ötlet, lehet én is így tenném, jobb ha otthon van egy a gyógyszeres szekrényben mint ha az éjszaka közepén rohangélnék kórházba
2018. jan. 28. 21:43
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert az esemény utáni tabletta nagyon magas hormontartalmú, mint egy egész havi adag fogamzásgátló kb. Nem is mindenki szedheti, és évente csak meghatározott számú alkalommal lehet. ezért szükséges, hogy orvos lássa az embert. Egyébként létezik ügyeletes nőgyógyászat, ambulancia stb., tehát van lehetőség. Mindamellett ez nagyon megviseli a szervezetet, lehetőség szerint más védekezési módot kell választani!!!
2018. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én Romániában élek itt is adnak recept nélkűl-szerintem is ez lenne a normális mindenhol. Mivel annyira drága biztosan nem vásárolnák rendszeresen de ha kell lehetne könnyen be szerezni, szerintem az abortuszok száma is csökkenne.

Nekem is egyszer szükségem volt rá, éjjel ugrottam le a 0/24 es gyógyszertárba és aktus után kb 20 percel már be is vettem.

2018. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!