Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz utáni kontroll fáj?

Abortusz utáni kontroll fáj?

Figyelt kérdés
Abortuszom volt,a műtét után 4. héten megyek orvoshoz. Még korai vagy nyugodtan mehetek? Illetve nagyon fáj?

2018. febr. 6. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem fáj. Ez egy sima nőgyógy vizsgálat. megnézik, nem maradt-e bent semmi szövet. Alapvetően maga az abortusz sem fáj, hiszen nem vágnak.
2018. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,a műtét óta oda sem mertem nyúlni..először volt,nem tudom,hogy mennyire lesz kellemetlen a vizsgálat..azért mégiscsak ott egy seb van..
2018. febr. 6. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Pont ez az, hogy nincsen seb. Kitágítottak, és aztán kikapartak.
2018. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Seb...jezusom.legalabb olvass utána
2018. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Hüvelyi uht fog csinálni de nem fog fájni ennyi idő alatt már helyrejöttél odalennt de azért a szexet kerüld a 6 hétig ahogy mondták
2018. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Negy het utan, tegnap voltam ellenorzesen, nincs mi fajon nyugodj meg. Amugy ha komplikacio mentes volt az abortusz akkor 4 het utan mar elhetsz nemi eletet. Engem meg is kerdezett az orvosom hogy voltunk-e egyutt a ferjemmel es fajdalom mentes volt-e. A 6 het enyhe tulzas, en kulfoldon elek es itt azt mondjak, hogy 3-4 hetet kell varni
2018. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 nap a nemetek utasitasa!
2018. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy kedves kérdező,de hogy tudatlan vagy az tény. Semmilyen seb nincs,nemis volt.

Tágitottak, nem vágtak rajtad semmit sem.

2018. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abortusz után rettentő ,lassan elviselhetetlen fájdalmai vannak mindennap,ami órákig tart. Ez normális?
2019. jún. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem!
2019. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!