Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clear blue teszt +3 at irt...

Clear blue teszt +3 at irt ki. Hany hetes lehetek? Ilyenkor mar latszik Uh. -n valami?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

5 hetestol tobb a teszt szerint. Ez lehet 5 plusz par nap es 20 is.

A 3+ a max ennel a tesztnel, afelett mar mindig ezt irja.

(A teszt az ovutol szamolja a heteket, atlag ciklusnal ugye az ovu 2 hetnel van, tehat ha a teszt 1-2 hetet ir, az 3-4 hetes terhesseget jelent, a 2-3 eredmeny 4-5 heteset, a 3+ pedig 5 het felettit).

De ez amugy nem 100%, biztosabbat latnak majd ultrahangon.

2018. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A masik kerdesedre nem irtam. 6 het elott szinte biztos, hogy csak petezsak latszik, 6 hetes kortol mar van esely embriora es szivmukodesre, de ha biztosra akarsz menni es nincs panasz, akkor a 7 hetes kort erdemes kivarni az elso uh-val.
2018. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teszt alapján legalább 5 hetes (több mint 3 hete fogant) de fontos tudni, hogy a HCG értéke széles határok között normális így nem alkalmas a terhességi kor megállapítására még vérből sem, nemhogy vizeletből. Rendszertelen a ciklusod, hogy erre próbálsz hagyatkozni? Ha igen és menzesz alapján nem tudni mennyi idős vagy, akkor bejelentkezhetsz orvoshoz de lehet nem lesz még embrió, 5 hetesen inkább csak petezsák van. De lehetsz te 6-7 hetes is, vagy csak 4 hetes is. Itt is sok hcg-s kérdést láttam már, amikor mindenféle értéket írtak vérvétel alapján, hát bőven van szórás...
2018. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem fals heteket irt ki. Nem is értettem h hogy lehet menzesz előtt 2 nappal mar 3+... ehhez képest mikor mentem dokihoz a baba 2 napos lemaradásban vilt méret szerint. 6+4 én voltam épphogy vilt szivhang, mikorzben a teszt szerint mar 8-9 hetes el kellett vilna lennem mire mentem....
2018. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!